Niemcy – Usługi prowadzenia bufetów – BV1 26 MoKa RK N/005 - Bewirtschaftete Betreuung am StO Hamburg (Modell Kasino)
Opis
Dodawca (D) zobowiązuje się do prowadzenia zarządzanej obsługi kasyna w Reichspräsident-Ebert-Kaserne w Hamburgu (nieruchomość), zgodnie z szczegółami określonymi w opisie usług w załączniku 1 do umowy o świadczenie usług, i zapewniać jej realizację poprzez samodzielne planowanie gospodarcze, w tym własny zasobowy i personel. Za świadczenie wymaganej usługi D otrzymuje miesięczne wynagrodzenie, którego wysokość i kalkulację D musi podać w swojej ofercie. Zysk, który D osiągnie w ramach prowadzenia kasyna, pozostaje również przy nim; dopiero wtedy, gdy jego roczny obrót, wraz z wynagrodzeniem wypłacanym przez zamawiającego (Z), przekroczy koszty związane z prowadzeniem kasyna, wynagrodzenie przez Z zmniejszy się o część kwoty przekraczającej koszty. Okres obowiązywania umowy wynosi pięć lat (z możliwością dwukrotnego przedłużenia o kolejne 1 rok). Aktualnie przewidziany termin rozpoczęcia usług to 01.04.2027; ten termin nie jest jednak wyraźnie zapewniony i może się zmienić w trakcie postępowania zamawiającego. Przedmiotem usług jest zapewnienie atrakcyjnej oferty gastronomicznej przez D, w której, obok potraw skierowanych do żołnierzy, stwarzana jest atmosfera, która zachęca do przebywania i umożliwia towarzyskie spotkania. Do prowadzenia kasyna D zostaną udostępnione przez Z pomieszczenia (włącznie z zewnętrznym obszarem) i znajdujące się w nich wyposażenie nieruchomości. Udostępnienie jest bezpłatne, czyli nie pobierana jest opłata za najem. Z również ponosi koszty usług związanych z zarządzaniem nieruchomością (Facility Management, np. dostawy mediów (woda, prąd, ciepło), odprowadzanie ścieków oraz odpadów). Szczegóły są regulowane w przepisach dotyczących udostępniania nieruchomości Bundeswehry trzecim osobom jako wykonawcom [RÜL] (załącznik 3 do umowy o świadczenie usług). Wyposażenie tarasu kasyna oraz wystrój ambientu we wszystkich pomieszczeniach gastronomicznych i na tarasie odbywa się na koszt D. D również odpowiada za zakup systemu kasowego. D musi oferować określone potrawy i napoje po cenach ustalonych umownie (patrz załącznik 9 do umowy o świadczenie usług, sortyment podstawowy). Ceny są corocznie w lutym dostosowywane do rozwoju cen. Dostępność sortymentu podstawowego jest zapewniona. W przypadku wszystkich potraw poza sortymentem podstawowym D jest wolny w ustalaniu cen. Oprócz prowadzenia kasyna D oferuje również żywienie z innego źródła, formę wspólnego żywienia. Za świadczenie usług żywienia z innego źródła płacone jest oddzielne wynagrodzenie, a świadczenie usług jest regulowane w osobnym załączniku do umowy. Szczegóły można znaleźć w dokumentach umownych, w szczególności w umowie o świadczenie usług i opisie usług w załączniku 1 do umowy o świadczenie usług. W tym procedurze zamawiania BV1 26 MoKa RK N/005 dokumenty "Opis usług" i "Umowa o świadczenie usług" zawierają klasyfikowane elementy i nie są publikowane w konkursie uczestnictwa. Te dokumenty są publikowane lub udostępniane dopiero w fazie ofertowej. Wniosek o udział: Wniosek o udział w formie dowolnej, w języku niemieckim, na firmowym papierze listownym, należy przesłać przez platformę Evergabe, który musi być zaopatrzony w podpis elektroniczny zaawansowany, podpis kwalifikowany lub stempel firmy/ podpis skanowany. Wniosek o udział musi zawierać przedstawienie firmy, które powinno mieć około pół do jednej strony. W przedstawieniu firmy należy przedstawić spełnienie kryteriów kwalifikacji (m.in. ochrona ubezpieczeniowa); organ zamawiający zachowuje sobie prawo do żądania dowodów (analogicznie do § 22 Abs. 2 VSVgV). Do wniosku o udział należy dołączyć cztery wypełnione formularze: (1) Formularz BAAINBW B-V31 Zadeklarowanie tajemnic; (2) Formularz B-V034 Podstawy wykluczenia; (3) Formularz Zadeklarowanie RUS; (4) Formularz BAAINBW-B096a Informator o tajemnicach. Formularze muszą być zaopatrzone w podpis elektroniczny zaawansowany, podpis kwalifikowany lub stempel firmy/ podpis skanowany. W przypadku istnienia konsorcjum ofertowego należy dodatkowo dołączyć formularz B-V047 Konsorcjum ofertowe. Po zakończeniu konkursu uczestnictwa firmy dopuszczone do udziału otrzymają zaproszenie do składania ofert. Oferta, którą należy następnie złożyć, musi być wiążąca. Zamawiający zachowuje sobie prawo do przyznania kontraktu na pierwsze oferty, jak również do prowadzenia negocjacji.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Catering Betrieb der Mensa und des Kiosks im Internat Schloss Hansenberg
Land Hessen, vertreten durch das Hessische Competence Center -Beschaffungen-NiemcySchool catering servicesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD GebäudewirtschaftNiemcyCanteen servicesTermin za 23 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Élelmezési szolgáltatások – Messe Augsburg: Bewirtung auf Veranstaltungen und Besprechungen
Messe Augsburg ASMV GmbHNiemcyCatering servicesRestaurant and food-serving servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/002 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Laupheim
Verpflegungsamt der BundeswehrNiemcyCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026