Powrót do wyszukiwania
Ten przetarg wygasł.
Görögország – Házhozszállítási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΓΕΥΜΑΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣGrecjaOpublikowano 05 lut 2026
Termin minąłOpis
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί η από μέρους του υποψήφιου αναδόχου παροχή υπηρεσιών για την παράδοση γευμάτων στους νοσηλευόμενους του Γ.Ν. Ασκληπιείου Βούλας.
Kody CPV
Meal delivery service
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGrecjaHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverBrak terminuOpublikowano 27 sie 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣGrecjaCatering services for other enterprises or other institutionsTermin za 13 dniOpublikowano 16 sie 2026
Görögország – Éttermi és felszolgálási szolgáltatások – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚGrecjaRestaurant and food-serving servicesTermin za 25 dniOpublikowano 16 lip 2026
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.GrecjaCatering servicesBrak terminuOpublikowano 09 mar 2026