Włochy – Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny – AMMODERNAMENTO CAPACITA' HF E.I.
Opis
W ramach projektu modernizacji i wzmocnienia zdolności C2 Sił Lądowych istnieje potrzeba nabycia systemów radiowych z technologią SDR, które mogą działać w operacjach międzysiłowych/międzyagencyjnych i koalicyjnych poprzez najnowsze standardy NATO. W tym kontekście Wojsko Lądowe Włoch wyznaczyło potrzebę zapewnienia jednostkom lądowym i logistycznym możliwość implementacji niezawodnych i wydajnych połączeń radiowych HF. W związku z tym należy nabyć technologicznie zaawansowane systemy telekomunikacyjne, które spełniają następujące wymagania: • wytrzymałość i niezawodność jako kluczowe elementy dla radiowozów wojskowych; • interoperacyjność; • skalowalność; • łatwość użytkowania, poprzez dostępność interfejsu użytkownika user-friendly oraz intuicyjnych procedur wyboru trybów działania; • długowieczność, czyli zapewnienie najlepszej możliwej wydajności w danym momencie, przez jak najdłuższy czas możliwy (tzw. przyleganie do granicy technologicznej). Zlecenie składa się z JEDNEGO LOTU dostaw, obejmującego: 1) Dostawa n. 3 urządzeń HF i n. 2 kursów dla operatorów - CPV 32000000-3 (Sprzęt radiowy) - Kwota podstawowa oferty (bez VAT): 562.380,00 EUR; 2) Dostawa n. 2 urządzeń HF - CPV 32000000-3 (Sprzęt radiowy) - Kwota podstawowa oferty (bez VAT): 370.800,00 EUR; 3) Dostawa n. 2 urządzeń HF - CPV 32000000-3 (Sprzęt radiowy) - Kwota podstawowa oferty (bez VAT): 370.800,00 EUR. W związku z tym całkowita kwota zlecenia podstawowa oferty, netto VAT i innych podatków i składków prawnych, wynosi 1.303.980,00 EUR.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Hálózati berendezések – INVA AQ - Prevenzione incidenti Cyber CSIRT-VdA
IN.VA. S.P.A.WłochyNetwork equipmentTermin za 21 dniOpublikowano 19 sie 2026
Olaszország – Multimédiás berendezések – Gara europea a procedura aperta per la realizzazione di un museo multimediale naturalistico e del mare su due livelli sovrapposti presso l'Isola Bella di Taormina, con l'utilizzo di realtà aumentata e postazioni interattive, nell'ambito del progetto Hortus Interventi di tutela e valorizzazione per la fruizione della RNO Isola Bella, realizzazione di un orto botanico e di un museo naturalistico -
Università degli Studi di Catania - Centrale unica di committenza - Affidamenti servizi e fornitureWłochyMultimedia equipmentRepair, maintenance and associated services related to personal computers, office equipment, telecommunications and audio-visual equipmentTermin za 17 dniOpublikowano 09 sie 2026
Olaszország – Hálózatok – Establishment of a Framework for Procurement of Network Security Layer
European Centre for Medium Range Weather Forecasts (ECMWF)WłochyNetworksNetworking, Internet and intranet software packageTermin za 21 dniOpublikowano 05 sie 2026
Olaszország – Száloptikai csatlakozók – F3526_Procedura aperta per l'affidamento della fornitura di Fibra Ottica per esigenze dell'Ateneo per la sede di Modena e per il collegamento Modena-Reggio Emilia
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI MODENA E REGGIO EMILIAWłochyFibre-optic connectionsTermin za 14 dniOpublikowano 03 sie 2026