Włochy – Usługi operatorów telefonicznych – Servizio di Contact Center a supporto delle attività istituzionali affidate al GSE
Opis
Zobacz dokument o nazwie "G01188 - Sintesi del servizio" dostępny na profilu zamawiającego www.gse.it w sekcji Zadania publiczne. Zważywszy na to, że usługi wymagane w locie I i II wchodzą w skład usług o wysokiej intensywności pracy, stosuje się tak zwaną "klauzulę społeczną", zgodnie z art. 57 D.Lgs. n. 36/2023. W związku z tym, w celu ochrony poziomu zatrudnienia personelu, stosuje się umowę podpisaną 11 listopada 2025 roku między związkami pracodawców usług telekomunikacyjnych i, w szczególności, szczególną regulację dla personelu zatrudnionego w firmach CRM/BPO, niezależnie od CCNL nowego podwykonawcy, co oznacza, że dwóch nowych podwykonawców, wykonując usługi, muszą zapewnić ciągłość zatrudnienia personelu zatrudnionego przez poprzedniego podwykonawcę. Konkurentom należy zobowiązać się do zgłoszenia powyższego zobowiązania w trakcie udziału w przetargu i jako warunek udziału w nim, pod groźbą nie dopuszczenia oferty.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteWłochyCollection agency servicesTermin za 34 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaWłochyDesign support servicesSpecialty design servicesTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluWłochyArchiving servicesTermin za 40 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteWłochyManagement-related servicesTermin za 46 dniOpublikowano 02 wrz 2026