Francja – Urządzenia do spektroskopii – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Opis
W ramach współpracy między ESE i LMD, ESE wyposaża się w cztery instrumenty zdalnego pomiaru in situ do czynnego i biernego pomiaru fluorescencji chlorofilu i odbijalności pokrywy roślinnej, nazywane SILI-Fluo (Sun Induced and LED Induced Fluorescence), które będą wykorzystywane przez oba laboratoria w ramach swoich projektów współpracy naukowej. Jest to kontrakt podzielony na części, zawierający ceny ustalone dla wszystkich usług do wykonania w dokumentach kontraktowych, podzielonych następująco:
• Część obowiązkowa (TF): Dostawa instrumentu zdalnego pomiaru fluorescencji chlorofilu pokrywy roślinnej in situ wraz z jego narzędziami informatycznymi
• Część opcjonalna (T0): Dostawa 3 instrumentów zdalnego pomiaru fluorescencji chlorofilu pokrywy roślinnej in situ z wprowadzeniem automatycznej obróbki wszystkich danych.
Usługi obejmują co najmniej:
• Dla części obowiązkowej:
o Budowa, dostawa, instalacja i uruchomienie prototypu (SILI-Fluo 1.1)
o Testowanie i kalibracja tego prototypu
o Instalacja tego prototypu na eksperymentalnym stanowisku Barbeau-Fontainbleau
o Dostawa narzędzi informatycznych do monitorowania w czasie rzeczywistym i przetwarzania danych surowych
• Dla części opcjonalnej:
o Budowa i uruchomienie 3 instrumentów (SILI-Fluo 2.1, 2.2 i 2.3)
o Testowanie i kalibracja tych instrumentów
o Instalacja tych instrumentów na trzech stacjach ekosystemowych
o Wprowadzenie automatycznej obróbki wszystkich danych z sieci pomiarowej
Usługi nie obejmują dostaw surowców, materiałów zużywalnych i wyrobów na zamówienie. Te będą dostarczane przez ESE do wykonawcy. Szczegółowy opis usług i ich technicznych i funkcjonalnych specyfikacji znajduje się w księdze klauzul technicznych szczegółowych (CCTP) i jej załącznikach. Budżet przeznaczony dla nabywcy dla obecnego kontraktu wynosi:
• 67 000 euro netto dla części obowiązkowej
• 89 000 euro dla części opcjonalnej
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancjaSpectroscopy devicesTermin za 2 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancjaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTermin za 51 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancjaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancjaPharmaceutical productsMedical consumablesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026