Powrót do wyszukiwania
Włochy – Bezzałogowe statki powietrzne – FORNITURA DI MATERIALI FINALIZZATI AL RINNOVAMENTO DELLA CAPACITÀ DI COMBATTIMENTO DELLE UNITÀ DEL GENIO DELL’ESERCITO
Comando Brigata Paracadutisti "Folgore"WłochyOpublikowano 12 maj 2026
Brak terminuOpis
PROCEDURA RYWALIZACYJNA, WG. ART. 17 USTAWY Z 15 LISTOPADA 2011 R. 208, SKIEROWANA DO ZAOPATRZENIA WYPOSAŻENIA DO RENOWACJI MOGŁIWOŚCI BOJOWEJ JEDNOSTEK SĄDU INŻYNIERYJNEGO
Kody CPV
Non-piloted aircraftSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentNuclear, biological, chemical and radiological protection equipmentTablet computer
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeWłochyRefuse-compaction vehiclesTermin za 38 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAWłochyRailway equipmentTermin za 45 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaWłochyPublic-service busesTermin za 21 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLWłochyPublic-service busesTermin za 13 dniOpublikowano 02 wrz 2026