Grecja – Odczynniki do klasyfikacji grupy krwi – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Opis
Δeklaracja międzynarodowego otwartego konkursu elektronicznego z kryterium przyznania najkorzystniejszej z punktu widzenia ekonomicznego oferty na podstawie najlepszego stosunku jakości do ceny, dla zaopatrzenia w „Antygeny i Materiały zużywcze do przeprowadzania badań: a) badania krwi i b) specjalistycznych badań krzepnięcia krwi, z bezpłatną dostawą niezbędnego sprzętu, metodą ceny za badanie” (CPV 33696100-6 i 33696500-0 odpowiednio), na pokrycie potrzeb Szpitala, na trzy (3) lata, całkowitym budżetem 831.000,00 € z VAT i z możliwością przedłużenia umów o dwa (2) lata, całkowitej szacowanej wartości 1.385.000,00 € z VAT (Nr Deklaracji 009/2026 a/a EΣΗΔΗΣ 386594, 501162, 501169, 501170)
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrecjaPaper sterilisation pouches or wrapsTermin za 30 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrecjaMedical kitsOperating tablesIncubatorsTermin za 44 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrecjaMedical equipmentsTermin za 44 dniOpublikowano 31 sie 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GrecjaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesTermin za 40 dniOpublikowano 30 sie 2026