Powrót do wyszukiwania
Niemcy – Roboty budowlane w zakresie budynków – SSC-3F | Neubau Dreifeldsporthalle Karlsruhe
SSC Sport- und Schwimmclub Karlsruhe e.V.NiemcyOpublikowano 08 lut 2026
Brak terminuOpis
Sport- i Pływacki Klub Karlsruhe e.V. (SSC) zamierza wybudować nową 3-pole halę sportową w Traugott-Bender-Sportpark w Karlsruhe. Aktualne zaproszenie do składania ofert ma na celu zawarcie umowy GÜ na wykonanie 3-pole hali sportowej wraz z przygotowaniem dokumentacji wykonawczej.
Kody CPV
Building construction workMulti-purpose sports facilities construction workSports hall construction work
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Szellőzés szerelése – Neubau Biophotonik-Gebäude - VE4300 Raumlufttechnik
Leibniz-lnstitut fur Photonische Technologien e. VNiemcyVentilation installation workVentilation and air-conditioning installation workTermin za 32 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Vasútépítés – ABS/NBS KaBa, PfA 9.2, VP I-07.2 Bauleistungen, Oberbau, LSW Bph 9
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NiemcyRailway construction worksTermin za 32 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Ácsipari szerelési munka – Generalsanierung Michel-Buck-Schule, Schreinerarbeiten
Große Kreisstadt Ehingen (Donau)NiemcyCarpentry installation workInstallation of doors and windows and related componentsTermin za 34 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation
Krankenhauszweckverband BayreuthNiemcySwitching station installation workOther electrical installation workAutomation systemTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026