Powrót do wyszukiwania
Szwajcaria – Usługi inżynieryjne – N16.14 MP-080191 - Upn.Tavannes-Bözingenfeld - Géomètre du MO 2026-2029 (ID 12048)
Office fédéral des routes OFROU, Division Infrastructure routière Ouest, Filiale Estavayer-le-LacSzwajcariaOpublikowano 21 lip 2026
4 dni pozostałoOpis
UPlaNS Tavannes – Bözingenfeld znajduje się pomiędzy U-km 69.250 a U-km 82.660 na drodze N16. Obecne zaproszenie do składania ofert dotyczy całego odcinka, tzn. odcinka w górę TP2 pomiędzy węzłem La Heutte [19] a węzłem Biel-Nord [23] (U-km 76.100 do 82.660, L = ~6,7 km, trasa 3. klasy) oraz odcinka Tavannes – La Heutte, włączonego w TP4 i TP5 (U-km 69.250 do 76.500). Oczekiwane w obecnym zamówieniu usługi są: - Geodeta zleceniodawcy do spełnienia wszystkich wymagań zleceniodawcy, zarówno w fazach planowania, jak i w przygotowaniu i nadzorze prac.
Kody CPV
Engineering services
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Svájc – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Fachplaner Rohrpost KSBL
Kantonsspital Baselland, Abteilung GrossbauprojekteSzwajcariaEngineering design servicesTermin za 48 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Planer Umwelt und Forst SIA 32-53 für TR 1580 u. TR 1670
Swissgrid AG - Engineering & ConstructionSzwajcariaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental engineering consultancy servicesMiscellaneous engineering servicesTermin za 38 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Svájc – Különféle mérnöki szolgáltatások – Externe Gesamtprojektleitung (Bauherrenvertretung) Entwicklung Bahnmatt, 6341 Baar
Einwohnergemeinde Baar (Suter von Känel Wild AG)SzwajcariaMiscellaneous engineering servicesTermin za 41 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Svájc – Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások – MP-120043 N02 Secondo tubo San Gottardo (2TG) - Accompagnamento Ambientale dei Lavori del riordino dello svincolo di Airolo (AAL+ AOD)
Ufficio federale delle strade USTRA, divisione infrastruttura stradale EstSzwajcariaConstruction-related servicesTermin za 46 dniOpublikowano 03 wrz 2026