Powrót do wyszukiwania
Włochy – Sprzęt do parasailingu – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀWłochyOpublikowano 17 lut 2026
Brak terminuOpis
- nr 5130 Kontenery wielofunkcyjne do lotniczego zrzutu broni szturmowej; - nr 5130 Harnessy typu „H” z systemem zwalniania „single point release” do warunkowania plecaków do lotniczego zrzutu personelu wojskowego spadochroniarzy; - nr 5130 Taśmy hamujące ładunki do lotniczych zrzutów lin łączących. Wartość całkowita 7.589.777,67 EUR, w tym zaplanowane usługi o wartości 5.059.851,78 EUR i opcjonalna kwota 2.529.925,89 EUR.
Kody CPV
Parasailing equipment
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaWłochyGymnasium equipmentTermin za 27 dniOpublikowano 27 sie 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoWłochySports goods and equipmentTermin za 38 dniOpublikowano 06 sie 2026
Svédország – Szabadtéri sportfelszerelés – Ljusriggar till Finnvedsvallen
Värnamo kommunSzwecjaOutdoor sports equipmentField and court sports equipmentExterior lightsTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Portugália – Játszótéri felszerelés – PROCEDIMENTO Nº717_718/2026 - AQUISIÇÃO DE BENS PARA A MANUTENÇÃO DA REDE MUNICIPAL DE ESPAÇOS DE JOGO E RECREIO E GINÁSIOS AO AR LIVRE EM REGIME DE FORNECIMENTO CONTÍNUO
Município da MaiaPortugaliaPlayground equipmentTermin za 31 dniOpublikowano 03 wrz 2026