Finlandia – Usługi relokacji – Muuttopalvelujen sekä välivarastoinnin hankinta
Opis
Vantaan ja Keravan hyvinvointialue oraz Vantaan kaupunki organizują przetargowanie na usługi związane z przeprowadzkami oraz przechowywaniem tymczasowym zgodnie z tym zapytaniem ofertowym oraz jego załącznikami (VAKEDno-2026-4192 i VD/3264/02.08.00.00/2026). Usługi będą świadczone głównie na terenie miast Vantaa i Kerava oraz regionu Keski-Uudenmaan pelastuslaitos. Przedmiot zakupu jest dokładniej opisany w załączniku Palvelukuvaus. Zlecenia na przeprowadzki nie są centralizowane w dużych organizacjach zamawiających, więc zamawiający przeprowadzki może być wielu, w zależności od potrzeb. Celem zakupu jest znalezienie partnera współpracy, który będzie pełnił funkcję całościowego wspierania Zamawiających w przygotowaniu i realizacji przeprowadzek. Zakup nie został podzielony na części. Wybierany będzie jeden (1) Dostawca. Zakup nie został podzielony na części. Jednostki zakupu oceniły podział zakupu na części na podstawie przeprowadzonego w ramach przygotowań do zakupu dialogu rynkowego. Na podstawie analizy zakup stanowi całościowy proces pod względem przeznaczenia, harmonogramu zadań oraz podziału odpowiedzialności. Realizacja zakupu jako całości umożliwia jasne zarządzanie produkcją usług i obowiązkami umownymi poprzez jednego pełnomocnika umownego. Dlatego realizacja zakupu jako całości jest uzasadniona z punktu widzenia charakteru zakupu i potrzeb jednostek zakupu. Zamówienia Zamawiających na rok 2025 wyniosły: Vantaan ja Keravan hyvinvointialue: około 60 000 € alv 0 % rocznie Vantaan ja Keravan hyvinvointialue toimeentulotuki- ja vammaispalvelun asiakkaiden muutot: około 60 000 € alv 0 % rocznie Vantaan kaupunki ja sen tytäryhtiöt: około 400 000 alv 0 % rocznie Zamawiający nie są zobowiązani do ilości zakupu. Vantaan ja Keravan hyvinvointialue opublikuje to zapytanie ofertowe, a na podstawie przetargu zostaną zawarte umowy z Vantaan kaupungille oraz Vantaan ja Keravan hyvinvointialue z wygranym dostawcą. Obie jednostki zakupu podejmą również własne decyzje zakupowe. Na podstawie umowy z Vantaan kaupunkiem zakupy mogą być realizowane przez wszystkie działy miasta oraz poniżej wymienione spółki akcyjne, w których miasto posiada większościowy udział: Vantaan Tilapalvelut Vantti Oy, VTK Kiinteistöt Oy- konserni, VAV Yhtymä Oy, VAV Asunnot Oy, VAV Palvelukodit Oy, VAV Hoivaasunnot Oy, Hakopolun Liikekiinteistö Oy, Kiinteistö Oy Hakucenter, Kiinteistö Oy Korson Toimistokeskus, Kiinteistö Oy Tikkurilan Terveysasema, Kiinteistö Oy Vantaan Helikopteritukikohta, Kiinteistö Oy Vantaan Maakotkantie 10, Pallastunturintien Liikekiinteistö Oy i Asunto Oy Vantaan Katriinanrinne
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Finnország – Géplakatos-szolgáltatások – Senaatti-konsernin lukitusjärjestelmät ja -laitteet palveluineen
Senaatti-kiinteistötFinlandiaLocksmith servicesSurveillance and security systems and devicesLocks, keys and hingesTermin za 26 dniOpublikowano 30 sie 2026
Finnország – Egyéb szolgáltatások – Muuramen kunnan talous- ja palkkahallinnon palvelut
Muuramen kuntaFinlandiaOther servicesHousekeeping servicesAccounting servicesTermin za 23 dniOpublikowano 25 sie 2026
Finnország – Áthelyezési, költöztetési szolgáltatások – Muuttopalvelujen sekä välivarastoinnin hankinta
Vantaan ja Keravan hyvinvointialueFinlandiaRelocation servicesTermin za 16 dniOpublikowano 16 sie 2026
Finnország – Mosodai és vegytisztító szolgáltatások – Tekstiilihuoltopalvelut DPS
Sansia OyFinlandiaWashing and dry-cleaning servicesBrak terminuOpublikowano 16 sie 2026