Powrót do wyszukiwania
Ten przetarg wygasł.
Włochy – Usługi bankowe – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAWłochyOpublikowano 19 lip 2026
Termin minąłOpis
Z Decyzją Dyrektora Generalnego prot. nr 427 z dnia 09/07/2026 ta Administracja zdecydowała o powierzeniu umowy ramowej z jednym operatorem gospodarczym na podstawie art. 59 D.lgs. 36/2023, której przedmiotem jest usługa emisji i zarządzania kartami multiservisowymi płatnościowych na rzecz studentów i pracowników uniwersytetów kalabryjskich oraz beneficjentów dotacji o nazwie „reddito di merito”. Dla uzyskania dalszych szczegółów odsyłamy do projektu usługi.
Kody CPV
Banking services
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlWłochyInsurance servicesTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiWłochyInsurance servicesTermin za 41 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiWłochyInsurance servicesTermin za 24 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoWłochyInsurance brokerage servicesTermin za 59 dniOpublikowano 01 wrz 2026