Powrót do wyszukiwania
Luksemburg – Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych – CSS2-Lot 12 Travaux de parachèvement - ouvrages secs
Fonds de CompensationLuksemburgOpublikowano 20 lip 2026
20 dni pozostałoOpis
Prace « Ukończenia - suche roboty » do wykonania w celu budowy Miasta Bezpieczeństwa Społecznego - Faza II, 2 Rue Mercier, L-2985 Luksemburg. Aktualne zaproszenie do składania ofert obejmuje m.in. następujące prace ukończeniowe:
- Tynk gipsowy: 7.500 m2
- Podziałki z płyty gipsowej: 14.400 m2
- Sufit zawieszony z płyty gipsowej: 1.550 m2
- Sufit zawieszony z lamel metalowych: 4.600 m2
- Podłoga podwyższona: 13.800 m2
- Drzwi drewniane: 174 szt.
- Drzwi metalowe: 756 szt.
- Poręcze: 790 ml
Kody CPV
Building completion workConstruction work
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Luxemburg – Villamos szerelési munka – Rénovation et transformation de la Maison des Jeunes à Pétange - Travaux d'installation électrique
Administration communale de PétangeLuksemburgElectrical installation workTermin za 41 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Luxemburg – Rugalmas padlóburkolat elhelyezése – Ville de Luxembourg : Travaux de sol souple à exécuter dans l'intérêt du bâtiment existant "Rocade" sis 3, rue du Laboratoire à Luxembourg-Bonnevoie
Service BâtimentsLuksemburgLaying work of flexible floor coveringsFloor laying and covering workTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Luxemburg – Szaniterszerelési munka – 3481_sanitaire, chauffage & ventilation, réf. KE2-23
Société Nationale des Habitations à Bon MarchéLuksemburgSanitary worksTermin za 35 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Luxemburg – Tető javítása és karbantartása – Travaux de toiture à exécuter dans l'intérêt du projet "Bâtiment au Verlorenkost, Luxembourg - rénovation pour le Service de la protection du gouvernement"
Administration des bâtiments publicsLuksemburgRoof repair and maintenance workTermin za 39 dniOpublikowano 02 wrz 2026