Powrót do wyszukiwania
Ta oferta została wycofana.
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGrecjaOpublikowano 05 maj 2026
Brak terminuOpis
Διαδικασίας διαπραγμάτευσης με δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σε δύο (2) τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού υποστήριξης EURODAC για τις υπηρεσίες του ΥΜΑ, με δοκιμές, θέση σε λειτουργία, εκπαίδευση και εγγύηση. ΤΜΗΜΑ 2: Kεντρική υποδομή EURODAC/NAP, άδειες και υποστήριξη, προσαρμογές ΠΣ Αλκυόνη ΙΙ και ΧΚΑ, καθώς και εξοπλισμός για ΥΠΥΤ και ΕΛ.ΑΣ., με μελέτη, δοκιμές, εκπαίδευση, πιλοτική και παραγωγική λειτουργία.
Kody CPV
Research and Development services on security and defence materials
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)GrecjaResearch and development consultancy servicesEvent servicesPatent and copyright consultancy servicesTermin za 31 dniOpublikowano 27 sie 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση του Υποέργου με τίτλο «Ανάλυση Υφιστάμενης Κατάστασης - Καλές Πρακτικές – Διασυνοριακές Στρατηγικές και Σχέδια – Εξειδικευμένα Συστήματα για την Περιοχή Παρέμβασης του έργου “BREATH” του προγράμματος Interreg VI-A Ελλάδα-Ιταλία (GR-IT) με κωδικό MIS 6022699 και Κωδικό Έργου: 2025ΕΠ60130039, /AA 500185
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣGrecjaResearch and development services and related consultancy servicesTermin za 14 dniOpublikowano 05 sie 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – Services for the Design, Development and Analysis of Cybersecurity Indexes
European Union Agency for Cybersecurity (ENISA)GrecjaResearch and development services and related consultancy servicesDevelopment consultancy servicesDesign and execution of research and developmentTermin za 20 dniOpublikowano 23 lip 2026
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGrecjaResearch and Development services on security and defence materialsBrak terminuOpublikowano 17 maj 2026