Powrót do wyszukiwania
Szwajcaria – Roboty budowlane w zakresie konstrukcji – Signaletik für die Friedhöfe der Stadt Zürich - Umsetzung auf allen 18 Friedhöfen
Stadt Zürich / Grün Stadt ZürichSzwajcariaOpublikowano 13 lip 2026
9 dni pozostałoOpis
Przedmiotem projektu zakupowego jest pełna realizacja istniejącego koncepcji sygnalizacyjnej, oparta na podstawach opracowanych i przetestowanych w ramach pilotażu na cmentarzu Sihlfeld. Realizacja obejmuje łącznie 18 cmentarzy miasta Zurych. Zaproszenie do składania ofert obejmuje produkcję i montaż różnych elementów sygnalizacyjnych, a także dalszą opracowanie i realizację planu sygnalizacyjnego w określonych fazach wykonania.
Kody CPV
Structures construction workSignage
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Svájc – Építési munkák – Gare des Eaux-Vives - Lot BC (2351TI) nettoyage du bâtiment
Unité soumissions - Département de l'aménagement, des constructions et de la mobilité (DACM) de la Ville de GenèveSzwajcariaConstruction workTermin za 42 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svájc – Vízvezeték-szerelés – PER10_CFC 251_Installations sanitaires
DIME - SBat (Archipel Generalplanung AG)SzwajcariaWater plumbing workTermin za 51 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svájc – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – PER10_CFC 242_Heizungs- und Kälteinstallationen
DIME - SBat (Archipel Generalplanung AG)SzwajcariaHeating, ventilation and air-conditioning installation workTermin za 51 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Svájc – Szellőzés szerelése – PER10_BKP 244_Lüftungs- und Klimainstallationen
DIME - SBat (Archipel Generalplanung AG)SzwajcariaVentilation installation workTermin za 51 dniOpublikowano 01 wrz 2026