Powrót do wyszukiwania
Ten przetarg wygasł.
Németország – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Provision of administrative temporary labour
European Central BankNiemcyOpublikowano 08 lut 2026
Termin minąłOpis
Procurement for the provision of administrative temporary labour (agency staff) to the ECB as detailed in the tender documents.
Kody CPV
Supply services of personnel including temporary staff
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NiemcySecurity servicesTermin za 33 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNiemcyProject-management services other than for construction workBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNiemcyAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGNiemcyMarket research servicesBrak terminuOpublikowano 03 wrz 2026