Grecja – Zapobiegawcze usługi konserwacyjne – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Opis
Celem umowy jest dostarczenie usług konserwacji w celu zaspokojenia potrzeb konserwacji profilaktycznej i naprawczej wyposażenia analitycznego laboratoriów Generalnego Laboratorium Państwa. Jako „konserwacja profilaktyczna” rozumie się zbiór działań, których celem jest utrzymanie wyposażenia analitycznego w pełni i prawidłowej funkcji. Wlicza w sobie planowany i okresowy kontrolę prawidłowego działania urządzeń oraz profilaktyczne wymiany części lub części zamiennych o krótkim czasie życia (np. filtry, liner, septum, filament, nuts, ferrules itp.), naprawy, ulepszenia, poprawki, aby zapobiec wystąpieniu błędów i uszkodzeń. Konserwacja profilaktyczna odbywa się zgodnie z wymaganiami i instrukcjami technicznymi producenta i stanem, w jakim znajduje się urządzenie. Jako „konserwacja naprawcza” lub naprawa rozumie się zbiór działań, których celem jest naprawa uszkodzeń wyposażenia analitycznego, które pojawiają się w trakcie trwania umowy konserwacji. Wlicza w sobie wymianę części, części zamiennych i zużytych materiałów, prace naprawcze i kontrolę prawidłowego działania, aby przywrócić pełną i prawidłową funkcję urządzeń. Cechy techniczne i pozostałe wymagania opisane są szczegółowo w Załączniku A’ Deklaracji. Oferty składają się na jedno, na więcej niż jedno lub na wszystkie Zakłady, jak opisano w Załączniku A’ Deklaracji. Warto zaznaczyć, że każda oferta musi obejmować całe wyposażenie analityczne, które jest objęte w ofertowanym Zakładzie. Szacowana wartość umowy wynosi kwotę 1.185.000,00 € plus VAT (24%) 284.400,00 €, co daje łącznie 1.469.400,00 €. Umowa zostanie przyznana na podstawie kryterium najkorzystniejszej z punktu widzenia ekonomicznego oferty. Okres trwania umowy wynosi 36 miesięcy od jej opublikowania w TED.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGrecjaRepair and maintenance services of medical equipmentTermin za 32 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGrecjaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentTermin za 38 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGrecjaRepair and maintenance servicesTermin za 32 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGrecjaRepair and maintenance services of shipsTermin za 38 dniOpublikowano 25 sie 2026