Magyarország – Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások – Csoportos balesetbiztosítás Héraklész sportolók
Opis
Csoportos balesetbiztosítás megvásárlása a Héraklész Programban részt vevő utánpótláskorú sportolók részére. A Program résztvevői a hivatalos sporttevékenységet folytató, utánpótlás korú sportolók, összesen 951 fő. A biztosítottak létszáma a közbeszerzési eljárás végleges ajánlati felhívásában meghatározott létszámhoz képest legfeljebb + 30%-kal változhat. A szerződő felek a mennyiségi eltérést (mint a biztosítottak létszámában bekövetkező változást) olyan előre-látható és ismert módosulásnak tekintik a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján, amely nem változtatja meg a szerződés általános jellegét. A szerződés határozott 1 (egy) éves időtartamra jön létre. A határozott időtartam lejáratának időpontja: a kockázatviselés kezdő napját követő 1 (egy) év utolsó napjának CET 24:00 óra, kivéve, ha a Felek a szerződést további 1 (egy) évvel a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontjának megfelelően meghosszabbítják. Ez esetben a hatályba lépést követő 2 (kettő) év utolsó napjának CET 24:00 óra. A meghosszabbítás részletes feltételei a szerződéstervezetben foglaltak szerint. A kockázatviselés kezdetének tervezett időpontja: 2026. 11.10. Biztosítási összegek: - baleseti halál: 1.000.000 Ft, - baleseti rokkantság (1-100%): 2.000.000 Ft, - baleseti műtéti térítés (100 %): 1.000.000 Ft, - baleseti kórházi napi térítés (1-30 napig): 10.000 Ft, - csonttörés (egyösszegű): 100.000 Ft.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Magyarország – Pénzügyi tranzakció-feldolgozási és klíringintézeti szolgáltatások – Pénzügyi tranzakciók feldolgozása cEMV e-jegyhez
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő RészvénytársaságWęgryFinancial transaction processing and clearing-house servicesBanking servicesProcessing and clearing servicesTermin za 10 dniOpublikowano 31 sie 2026
Magyarország – Felelősségbiztosítási szolgáltatások – Nukleáris kárfelelősség biztosítás 2027.
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő RészvénytársaságWęgryLiability insurance servicesBrak terminuOpublikowano 27 sie 2026
Magyarország – Életbiztosítási szolgáltatások – Csoportos személybiztosítási szerződés 2027-2028
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságWęgryLife insurance servicesBrak terminuOpublikowano 27 sie 2026
Magyarország – Biztosítási szolgáltatások – Biztosítási szolgáltatások az Opera részére 2026
Magyar Állami OperaházWęgryInsurance servicesLiability insurance servicesProperty insurance servicesTermin za 24 dniOpublikowano 25 sie 2026