Niemcy – Usługi prowadzenia bufetów – BV1 26 MoKa RK W/003 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Höxter
Opis
Dodawca (D) zobowiązuje się do prowadzenia zarządzanej obsługi kasyna w Höxter (Hammerstein-Equord-Kaserne), w szczegółach określonej w opisie usług w Załączniku 1 do umowy o świadczenie usług, oraz zapewnienia jej poprzez samodzielne planowanie gospodarcze, w tym własny zasobowy i personalny. Za świadczenie wymaganej usługi D otrzymuje miesięczne wynagrodzenie, którego wysokość i kalkulację musi podać w swojej ofercie. Przedmiotem usługi jest zapewnienie atrakcyjnej oferty gastronomicznej przez D, która obok kliencko-orientowanych potraw tworzy atmosferę, która zachęca do przebywania i umożliwia towarzyskie wspólnoty. Ponadto D świadczy usługi cateringowe podczas konferencji w obiektach oraz - na żądanie - w przypadku innych służbowych i prywatnych wydarzeń. Dodatkowo D prowadzi wóz kantynowy do zaopatrzenia wojska w żywność i napoje w obiektach oraz na poligonie wojskowym. D musi oferować określone potrawy i napoje za umownie ustalone ceny (patrz Załącznik 9 do umowy o świadczenie usług, podstawowy asortyment). Ceny są co roku w lutym dostosowywane do rozwoju cen. D musi zapewnić dostępność podstawowego asortymentu. W przypadku wszystkich potraw poza podstawowym asortymentem D jest wolny w ustalaniu cen. Dla prowadzenia kasyna D otrzymuje od Zleceniodawcy (Z) pomieszczenia (w tym zewnętrzne) i znajdujące się w nich wyposażenie budynków. Przekazanie odbywa się bezpłatnie, to znaczy nie pobierany jest czynsz. Z również ponosi koszty świadczenia usług budynkowych (Facility Management, np. dostawy mediów (woda, prąd, ciepło), odprowadzania ścieków oraz odpadów) przez Z. Szczegóły regulują zasady przekazywania budynków Bundeswehr do użytku przez osoby trzecie jako D [RÜL] (Załącznik 3 do umowy o świadczenie usług). Wyposażenie pomieszczeń gastronomicznych kasyna odbywa się na koszt D. D również jest odpowiedzialny za zakup szklanek, naczyń i przybory stołowych, systemu kasowego oraz wozu kantynowego. Szczegóły można znaleźć w dokumentach umownych, w szczególności w umowie o świadczenie usług i opisie usług w Załączniku 1 do umowy o świadczenie usług. W tym dotyczącym postępowaniu zamówienniczym BV1 26 MoKa RKS/002 dokumenty "Opis usług", "Umowa o świadczenie usług" i "Podstawowy asortyment" zawierają sklasyfikowane części i nie będą publikowane w konkursie udziałowym. Te dokumenty będą publikowane lub udostępniane dopiero w fazie ofertowej. Wniosek o udział: Wniosek o udział w formie dowolnej w języku niemieckim na firmowym papierze listownym należy przesłać przez platformę Evergabe, który musi być zaopatrzony w podpis elektroniczny zaawansowany, podpis kwalifikowany lub skanowany stempel firmy/ podpis. Wniosek o udział musi zawierać przedstawienie własne firmy, które powinno mieć około pół do jednej strony. W przedstawieniu własnym należy przedstawić spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych; organ nadzorujący zastrzega sobie prawo do żądania dowodów (analogicznie do § 22 Abs. 2 VSVgV). Do wniosku o udział należy dołączyć trzy wypełnione formularze: (1) Formularz BAAINBW B-V31 Sprawy tajne; (2) Formularz B-V034 Przyczyny wykluczenia; (3) Formularz Deklaracja RUS. Formularze muszą być zaopatrzone w podpis elektroniczny zaawansowany, podpis kwalifikowany lub skanowany stempel firmy/ podpis. W przypadku istnienia konsorcjum ofertowego należy dodatkowo dołączyć formularz B-V047 Konsorcjum ofertowe. Po zakończeniu konkursu udziałowego dopuszczone firmy otrzymają zaproszenie do składania ofert. Następnie składana oferta musi być wiążąca. Zleceniodawca zastrzega sobie prawo do przyznania zamówienia na pierwsze oferty, jak również do prowadzenia negocjacji.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/006 - bewirtschaftete Betreuung am StO Dornstadt (Modell Kasino)
Verpflegungsamt der BundeswehrNiemcyCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesBrak terminuOpublikowano 30 sie 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD GebäudewirtschaftNiemcyCanteen servicesTermin za 29 dniOpublikowano 26 sie 2026
Németország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Verpflegungsdienstleistungen Staffel 10.2
Bezirksregierung Arnsberg -ZVS-NiemcyCanteen and catering servicesBrak terminuOpublikowano 26 sie 2026
Németország – Iskolai ebédszolgáltatás – Durchführung von Essenstransporten
Landeshauptstadt Stuttgart, Haupt- und Personalamt, Abt. Allgemeiner Service, Zentraler EinkaufNiemcySchool-meal servicesTermin za 28 dniOpublikowano 26 sie 2026