Włochy – Różne usługi – MG P1_19 11/03
Opis
MG P1_19 11/03
Zapytanie o ofertę
1. Nazwa i adres organizacji:
- Nazwa: European Commission
- Adres: Rue de la Loi 200, 1049 Bruksela, Belgia
2. Informacje o zapytaniu:
- Numer zapytania: MG P1_19 11/03
- Data publikacji: 11/03/2019
- Termin składania ofert: 22/04/2019
3. Opis zapytania:
- Obiekt zapytania: Zaopatrzenie w sprzęt komputerowy i urządzenia sieciowe
- Szacowany koszt: 500 000 EUR
- Okres realizacji: 6 miesięcy
4. Informacje kontaktowe:
- Nazwa kontaktu: [Name of contact]
- Adres e-mail: [Email address]
- Numer telefonu: [Phone number]
5. Warunki:
- Warunki płatności: 30 dni od daty faktury
- Warunki dostawy: Dostawa do Brukseli, Belgia
- Warunki przyjmowania ofert: Oferty muszą być przesłane w języku angielskim i w formacie PDF
6. Dodatkowe informacje:
- Dokumentacja zapytania dostępna jest na stronie: https://etendereu.int/
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Ebtenyésztési szolgáltatások – Procedura aperta, ex art. 71 del D.Lgs 36/2023, per l’affidamento del "Servizio di ricovero, custodia e mantenimento dei cani randagi pericolosi, catturati sul territorio del Comune di Castellammare di Stabia" da aggiudicarsi con il criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa con il prezzo fisso, ai sensi dell'art. 108 del D.Lgs. 36/2023 ss.mm.ii..
Comune di Castellammare di StabiaWłochyDog kennel servicesTermin za 27 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Olaszország – Különféle szolgáltatások – 5002\MDM: servizio di primo intervento in caso di guasto
a.evolution S.p.A.WłochyMiscellaneous servicesDrinking-water distributionTermin za 43 dniOpublikowano 31 sie 2026
Olaszország – Különféle szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI TECNICI TEATRALI RELATIVI AL TEATRO DEGLI ANIMOSI, LA SALA DEL RIDOTTO DEL TEATRO E SALA GARIBALDI – PERIODO 2026 2028 DEL COMUNE DI CARRARA -CUI S00079450458202500014
COMUNE DI CARRARA - SETTORE 1 Affari e Servizi GeneraliWłochyMiscellaneous servicesTechnical support servicesTermin za 19 dniOpublikowano 31 sie 2026
Olaszország – Temetői szolgáltatások – GARA A PROCEDURA TELEMATICA APERTA PER L AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE MEDIANTE PROJECT FINANCING DEL SERVIZIO DI ILLUMINAZIONE VOTIVA PRESSO I CIMITERI COMUNALI CON RIQUALIFICAZIONE ENERGETICA FUNZIONALE DEGLI IMPIANTI E PRESTAZIONI AGGIUNTIVE A FAVORE DEL COMUNE DI MARENO DI PIAVE (TV)
PROVINCIA DI TREVISOWłochyCemetery servicesTermin za 29 dniOpublikowano 31 sie 2026