Irlandia – Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Opis
Władze Zleceniodawcze zapraszają do wyrażania zainteresowania dostawców usług, posiadających odpowiednie kwalifikacje, do realizacji programu zarządzania projektem od początku do końca, audytów na miejscu, rejestracji aktywów na podstawie GIS, ocen zgodności z językiem irlandzkim oraz opracowania nowej treści dwujęzycznych znaków dla swoich miejsc rekreacyjnych na terenie całej Irlandii. Umowa obejmie cały cykl projektu, od początkowego audytu i zbierania danych terenowych, poprzez analizę i przygotowanie treści, aż po tłumaczenie i koordynację projektu graficznego, kończąc się ostatecznym raportowaniem i formalną przekazaniem do władz zleceniodawczych. Aby uzyskać dostęp do dokumentacji przetargowej dla tego konkursu, zaloguj się do systemu zarządzania dostawcami Coillte (SMS) Proactis, przejdź na stronę (http://www.coillte.ie/), kliknij ‘What we do’ – ‘Suppliers’ - ‘SMS Portal, lub użyj poniższego linku: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Numer referencyjny: RFX1004393
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlandiaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTermin za 40 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlandiaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesTermin za 26 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlandiaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermin za 12 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlandiaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesTermin za 26 dniOpublikowano 30 sie 2026