Powrót do wyszukiwania
Francja – Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty – PN GHT06 - FOURNITURE DE DISPOSITIFS MÉDICAUX STÉRILES D'ORTHOPÉDIE 2026
Centre Hospitalier Universitaire de Nice - Hôpital de Cimiez - Etablissement support du GHT06FrancjaOpublikowano 26 lut 2026
Brak terminuOpis
PN GHT06 - Dostawa ortopedycznych urządzeń medycznych w stanie sterylnym 2026
Ta konsultacja obejmuje 22 pozycje.
Kody CPV
Fracture appliances, pins and platesOrthopaedic implantsOrthopaedic prosthesesOsteosynthesis devicesArtificial parts of the bodySurgical implantsMiscellaneous medical devices and products
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancjaSpectroscopy devicesTermin za 3 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancjaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTermin za 52 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancjaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTermin za 34 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancjaPharmaceutical productsMedical consumablesTermin za 31 dniOpublikowano 02 wrz 2026