Zamówienia publiczne – Cypr
Tendova śledzi wszystkie ogłoszenia TED dla tego kraju. Poniżej znajdują się ostatnio opublikowane zamówienia — w pełnej wyszukiwarce filtruj według słowa kluczowego, branży i terminu.
Źródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
Ciprus – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Αγορά υπηρεσιών μελετητή/συμβούλου για κτηριολογική ανακαίνιση τεσσάρων (4) Τεχνικών Σχολών στη ΔΜΤΕΕΚ ΕΚΤ23-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCyprArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesEngineering servicesTermin za 44 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Építési munkák – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κοινοτικό Συμβούλιο ΚυπερούνταςCyprConstruction workTermin za 13 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Építési munkák – A.O. 47/26 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΑΣ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCyprConstruction workTermin za 29 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Épülettakarítási szolgáltatások – Διαγωνισμός για την Αγορά Υπηρεσιών Καθαρισμού των Κέντρων Μαστογραφίας του Υπουργείου Υγείας Παγκύπρια
Υπουργείο ΥγείαςCyprBuilding-cleaning servicesOffice cleaning servicesTermin za 16 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Személygépkocsik – Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)
Αστυνομία ΚύπρουCyprPassenger carsMinibusesSpecialist vehiclesTermin za 37 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕ
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCyprCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesTermin za 44 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Orvosi fogyóeszközök – Διαγωνισμός για την προμήθεια κλειστού συστήματος διάλυσης, μεταφοράς και χορήγησης κυτταροστατικών φαρμάκων για τις ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του ΟΚΥπΥ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCyprMedical consumablesMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsTermin za 16 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Építési munkák – Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCyprConstruction workTermin za 44 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCyprFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsTermin za 35 dniOpublikowano 31 sie 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCyprCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesTermin za 26 dniOpublikowano 31 sie 2026