Niemcy – Usługi prowadzenia bufetów – BV1 26 MoKa RK S/006 - bewirtschaftete Betreuung am StO Dornstadt (Modell Kasino)
Opis
Dodawca (D) zobowiązuje się do prowadzenia zarządzanej obsługi kasyna w koszarach Rommel, jak szczegółowo określono w opisie usług w Załączniku 1 do umowy na świadczenie usług, i zapewnienia jej poprzez samodzielne planowanie gospodarcze, w tym własne zaopatrzenie w towary i zatrudnienie personelu. Za świadczenie wymaganej usługi D otrzymuje miesięczne wynagrodzenie, którego wysokość i kalkulacja powinna być podana przez D w jego ofercie. Przedmiotem usługi jest zapewnienie atrakcyjnej oferty gastronomicznej przez D, w której obok klientoorientowanych posiłków stwarzana jest atmosfera, która zachęca do zatrzymania się i umożliwia towarzyskie wspólnoty. Ponadto D świadczy usługi cateringowe podczas konferencji w nieruchomości i - na żądanie - w przypadku innych służbowych i prywatnych wydarzeń. D musi oferować określone potrawy i napoje za cenami ustalonymi umownie (patrz Załącznik 9 do umowy na świadczenie usług, asortyment podstawowy). Ceny są co roku w lutym dostosowywane do rozwoju cen. Dostępność asortymentu podstawowego musi być zapewniona. W przypadku wszystkich potraw poza potrawami asortymentu podstawowego D jest wolny w ustalaniu cen. Dla prowadzenia kasyna D otrzymuje od Zleceniodawcy (Z) pomieszczenia (włącznie z zewnętrznym obszarem) i znajdujące się w nich wyposażenie nieruchomości. Przekazanie odbywa się bezpłatnie, co oznacza, że nie pobierana jest opłata za najem. Z również pokrywa koszty usług związanych z nieruchomością (Facility Management, takimi jak dostawy mediów (woda, prąd, ciepło), odprowadzanie ścieków oraz odprowadzanie odpadków) świadczonych przez Z. Szczegóły regulacji dotyczące przekazywania nieruchomości Bundeswehr dla osób trzecich jako D określa [RÜL] (Załącznik 3 do umowy na świadczenie usług). Wyposażenie pomieszczeń gastronomicznych kasyna odbywa się przez D na własny koszt. D jest również odpowiedzialny za zakup szklanek, naczyń i sztućców oraz systemu kasowego. Szczegóły można znaleźć w dokumentach umownych, w szczególności w umowie na świadczenie usług i opisie usług w Załączniku 1 do umowy na świadczenie usług. W tym dotyczącym procedurze zamówień BV1 26 MoKa RKS/006 dokumenty "Opis usług" i "Umowa na świadczenie usług" zawierają klasyfikowane składniki i nie są publikowane w konkursie na udział. Te dokumenty będą publikowane lub udostępniane dopiero w fazie ofertowej. Wniosek o udział: Wniosek o udział w formie niesformalnej w języku niemieckim na firmowym papierze firmowym ma być przesłany przez platformę Evergabe i musi być zaopatrzony w podpis cyfrowy zaawansowany, podpis kwalifikowany lub odbitkę pieczęci firmy/ podpis. Wniosek o udział musi zawierać przedstawienie firmy, które powinno mieć około pół do jednej strony. W przedstawieniu firmy musi być przedstawione spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych (m.in. ochrona ubezpieczeniowa); organ nadzorujący zachowuje sobie prawo do żądania dowodów (analogicznie do § 22 Abs. 2 VSVgV). Do wniosku o udział należy dołączyć cztery wypełnione formularze: (1) Formularz BAAINBW B-V31 Wyjaśnienie spraw tajnych; (2) Formularz B-V034 Przyczyny wykluczenia; (3) Formularz Wyjaśnienie RUS; (4) Formularz BAAINBW-B096a Zasady spraw tajnych. Formularze muszą być zaopatrzone w podpis cyfrowy zaawansowany, podpis kwalifikowany lub odbitkę pieczęci firmy/ podpis. W przypadku istnienia konsorcjum ofertowego należy dodatkowo dołączyć formularz B-V047 Konsorcjum ofertowe. Po zakończeniu konkursu na udział firmy dopuszczone do udziału otrzymają zaproszenie do składania ofert. Oferta, którą należy następnie złożyć, musi być wiążąca. Zleceniodawca zachowuje sobie prawo do przyznania kontraktu na pierwsze oferty, jak również do prowadzenia negocjacji.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Iskolai élelmezési szolgáltatások – Catering Betrieb der Mensa und des Kiosks im Internat Schloss Hansenberg
Land Hessen, vertreten durch das Hessische Competence Center -Beschaffungen-NiemcySchool catering servicesTermin za 30 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Étkezdei szolgáltatások – Schulverpflegung
Kreis Offenbach - FD GebäudewirtschaftNiemcyCanteen servicesTermin za 24 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Németország – Élelmezési szolgáltatások – Messe Augsburg: Bewirtung auf Veranstaltungen und Besprechungen
Messe Augsburg ASMV GmbHNiemcyCatering servicesRestaurant and food-serving servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Németország – Büféüzemeltetési szolgáltatások – BV1 26 MoKa RK S/002 - Vergabe über die bewirtschaftete Betreuung am StO Laupheim
Verpflegungsamt der BundeswehrNiemcyCanteen management servicesCanteen and catering servicesHotel, restaurant and retail trade servicesBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026