Powrót do wyszukiwania
Francja – Materiały medyczne – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFrancjaOpublikowano 21 lip 2026
3607 dni pozostałoOpis
INFORMACJA WAŻNA: Ta procedura zastępuje poprzednio opublikowaną procedurę (referencja AWS nr F-PF-1828502), która musiała zostać zakończona z powodu technicznych przyczyn związanych z parametrami profilu nabywcy. Podmioty gospodarcze, które już złożyły wniosek, SĄ ZAPRASZANE DO ZAŁOŻENIA PONOWNEGO na tej nowej procedurze. Przepraszamy za spowodowane niedogodności.
Kody CPV
Medical consumables
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancjaSpectroscopy devicesTermin za 2 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancjaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTermin za 51 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancjaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTermin za 33 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancjaPharmaceutical productsMedical consumablesTermin za 30 dniOpublikowano 02 wrz 2026