Powrót do wyszukiwania
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGrecjaOpublikowano 30 sie 2026
35 dni pozostałoOpis
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
Kody CPV
Specialist vehiclesCrane and dumper trucks
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣGrecjaAmbulancesTermin za 36 dniOpublikowano 30 sie 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGrecjaPolice patrol boatsTermin za 36 dniOpublikowano 30 sie 2026
Görögország – Darus teherautók és dömperek – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝGrecjaCrane and dumper trucksTermin za 38 dniOpublikowano 27 sie 2026
Görögország – Hulladéktömörítő járművek – «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣGrecjaRefuse-compaction vehiclesTermin za 35 dniOpublikowano 27 sie 2026