Francja – Różny sprzęt transportowy i części zapasowe – FOURNITURE DE PIECES DETACHEES DIVERSES D'EQUIPEMENTIERS POUR LES AUTOBUS ET AUTOCARS DE MARQUE IRIZAR DE LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS (RTM)
Opis
1/ Umowa ramowa ma umożliwić dostawę części zamiennych w celu zapewnienia utrzymania (konserwacyjnego i zapobiegawczego) autobusów i autokarów, zachowania gwarancji producenta oraz napraw w przypadku kolizji. Usługi opisane są i wykonują się zgodnie z postanowieniami Specyfikacji Technicznej (ST) i jej załącznika, dokumentów dołączonych do niniejszego Avis d'Appel Public à la Concurrence (AAPC). 2/ Niniejszy publiczny kontrakt jest zawarty zgodnie z procedurą negocjacyjną, na mocy artykułów L2124-3, R2124-4 i R2161-21 do R2161-23 Kodeksu zamówień publicznych. Jest to umowa ramowa w rozumieniu artykułów L2125-1.1° i R2162-2 i następnych Kodeksu. Umowa ramowa jest wieloofertowa, zawarta z dwoma operatorami ekonomicznymi (pod warunkiem otrzymania wystarczającej liczby odpowiednich ofert), wykonana poprzez wydawanie zamówień, wydawanych w miarę wystąpienia potrzeb (w warunkach określonych w artykułach R2162-13 i R2162-14 Kodeksu), zgodnie z trybem przydziału w kolejności określonym w Regulaminie kandydatury i Specyfikacji Technicznej (ST), dołączonych do niniejszego AAPC. 3/ Na mocy artykułu R2162-4 Kodeksu, umowa ramowa jest zawarta bez minimalnego poziomu zobowiązań i z maksymalnym poziomem zobowiązań na jej okres trwania, a mianowicie 1 100 000,00 EUR netto. 4/ Jest to publiczny kontrakt na dostawy, który odnosi się do Specyfikacji Technicznej (ST) stosownej do publicznych kontraktów na dostawy i usługi (CCAG/FCS), zatwierdzonej przez zarządzenie z dnia 30 marca 2021 r. 5/ Okres trwania umowy ramowej wynosi pięć lat od dnia jej zawarcia.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Franciaország – Mozdonyok és gördülőállomány alkatrészei – Fourniture de vitrages pour les matériels roulants ferroviaires
RATPFrancjaParts of locomotives or rolling stockMiscellaneous spare partsBrak terminuOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Darus teherautók és dömperek – Acquisition d'un camion-grue 26 tonnes d'occasion avec benne compactrice pour la collecte des déchets
Communauté d'Agglomération du Bocage BressuiraisFrancjaCrane and dumper trucksTermin za 29 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Könnyű furgonok – ACQUISITION DE VEHICULES NEUFS ET D'OCCASION
MAIRIE AULNAY SOUS BOISFrancjaLight vansPassenger carsMotorcyclesTermin za 32 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Franciaország – Gépjárművek – SYSTÈME D'ACQUISITION DYNAMIQUE POUR L'ACQUISITION DE MATÉRIELS ROULANTS NEUFS OU D'OCCASION RÉCENTS POUR LE CONSEIL DÉPARTEMENTAL DU GARD
Conseil départemental du GardFrancjaMotor vehiclesHeavy-duty motor vehiclesUtility vehiclesTermin za 2189 dniOpublikowano 02 wrz 2026