Powrót do wyszukiwania
Grecja – Różne urządzenia i produkty medyczne – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 4 «Αντικατάσταση ενεργοβόρου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού» της Πράξης «Δράσεις ενεργειακής αναβάθμισης, εξοικονόμησης ενέργειας και αξιοποίησης ΑΠΕ του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής «Σισμανόγλειο – Αμαλία Φλέμιγκ» - Β' ΦΑΣΗ» με κωδικό ΟΠΣ 6018821 στο Πρόγραμμα «Περιβάλλον και Κλιματική Αλλαγή 2021-2027»
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚGrecjaOpublikowano 09 lip 2026
57 dni pozostałoOpis
Obiektem umowy jest realizacja Podzadania 4 „Zamiana sprzętu medycznego o wysokim zużyciu energii” w ramach Akcji „Działania na rzecz modernizacji energetycznej, oszczędności energii i wykorzystania OZE w Szpitalu Ogólnym Attyki „Sismanogleio – Amalia Fleming” Faza II” o kodzie OPS 6018821 w Programie „Środowisko i zmiana klimatu 2021-2027”, o łącznym budżecie 450.000,00 € z VAT, z kryterium przyznania na najbardziej korzystną z ekonomicznego punktu widzenia ofertę na podstawie ceny.
Kody CPV
Miscellaneous medical devices and products
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrecjaMedical kitsOperating tablesIncubatorsTermin za 44 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrecjaPaper sterilisation pouches or wrapsTermin za 30 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrecjaMedical equipmentsTermin za 44 dniOpublikowano 31 sie 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GrecjaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesTermin za 40 dniOpublikowano 30 sie 2026