Irlandia – Usługi pomocy komputerowej i podobne – Provision of Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) services and associated services for the Central Statistics Office, Ireland
Opis
Dostarczenie usług centrum kontaktów wychodzących do dostarczenia kwartalnych wyników LFS, które obejmują, ale nie ograniczają się do:
• Optymalizowanej usługi, dzwoniącej do około 11 000 kontaktów kwartalnie w najbardziej produktywnych czasach
• Szczegółowego śledzenia wszystkich wywiadów i wyników
• Dostępu do systemów Zleceniodawcy do tworzenia, czytania i aktualizowania danych respondentów
o Zleceniodawca używa pakietu oprogramowania Blaise
• Wymiana kluczowych plików i raportów z Zleceniodawcą
• Rozwiązanie planisty / dialera wywołań
• Wysoce zaufane i dyskretne siły robocze
• Wszystkie dane pozostają w EEA, lub w kraju z równoważnością danych
o Usługi mogą być oparte na chmurze
• Terminowe dostarczenie usług w ramach harmonogramu kampanii
• Możliwość dostarczenia usług w języku angielskim i irlandzkim
• Wysoce dostępna i elastyczna usługa
• Prenotyfikacja respondentów (wiadomość tekstowa / list)
• Monitorowany, wejściowy serwis telefoniczny do ułatwienia kontaktów z respondentami (bardzo niskie objętości)
• Bezpieczne i kompleksowe rozwiązanie nagrywania rozmów
• Dostarczenie usług zarządzania i zapewnienia jakości, np. regularne spotkania
• Dostarczenie kluczowych, czasowych, dziennych, tygodniowych i miesięcznych metryk
• Sprawne procesy zarządzania skargami respondentów
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlandiaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportTermin za 40 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlandiaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesTermin za 26 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlandiaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermin za 12 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlandiaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesTermin za 26 dniOpublikowano 30 sie 2026