Wyszukaj przetargi
Zapisz wyszukiwanieŹródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
Wyszukiwanie obejmuje tytuł zamówienia, opis oraz nazwę zamawiającego.
32 oferty znaleziono
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 29 dniOpublikowano 30 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 28 dniOpublikowano 18 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 28 dniOpublikowano 18 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 21 dniOpublikowano 17 sie 2026
Görögország – Nem menetrendszerű légi szállítás – Διακήρυξη 13/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝGrecjaNon-scheduled air transport servicesTermin za 27 dniOpublikowano 17 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 20 dniOpublikowano 17 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κρήτης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 16 dniOpublikowano 16 sie 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ): Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημοσίων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε Κέρκυρας για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029 άνω των ορίων
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGrecjaSpecial-purpose road passenger-transport servicesBrak terminuOpublikowano 16 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Πελοποννήσου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 19 dniOpublikowano 16 sie 2026
Görögország – Ipari járművek kölcsönzése vezetővel – Μίσθωση μηχανημάτων έργου και μεταφορικών μέσων, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝGrecjaHire of industrial vehicles with driverHire of buses and coaches with driverSnow-clearing servicesTermin za 20 dniOpublikowano 13 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 22 dniOpublikowano 10 sie 2026
Görögország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Χαλαζικής Προστασίας με Εναέρια μέσα
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (ΕΛ.Γ.Α.)GrecjaAerial and related servicesAeroplanesTermin za 7 dniOpublikowano 06 sie 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς επαναληπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακών γραμμών με σύναψη σύμβασης ή συμβάσεων ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου 2025-2029
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrecjaWater transport servicesBrak terminuOpublikowano 04 sie 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Μεταφορά μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29
Περιφέρεια ΘεσσαλίαςGrecjaSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 1247 dniOpublikowano 03 sie 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥGrecjaSpecial-purpose road passenger-transport servicesTermin za 5 dniOpublikowano 02 sie 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrecjaPublic road transport servicesTermin za 5 dniOpublikowano 30 lip 2026
Görögország – Légi szállítás – 04/2026
ΑΡΧΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGrecjaAir transport servicesTermin za 2 dniOpublikowano 06 lip 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2028-2029 ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2029-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGrecjaSpecial-purpose road passenger-transport servicesBrak terminuOpublikowano 28 cze 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς 2ου αρχικού θερινού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση των δρομολογιακών γραμμών «ΛΑΥΡΙΟ – ΜΕΣΤΑ ΧΙΟΥ και επιστροφή» και «ΣΥΜΗ – ΡΟΔΟΣ και επιστροφή» με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας δρομολογιακής περιόδου 2025-2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrecjaWater transport servicesBrak terminuOpublikowano 18 cze 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς αρχικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακής γραμμής με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου από 01/11/2025 έως 31/10/2028
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGrecjaWater transport servicesBrak terminuOpublikowano 10 cze 2026