Wyszukaj przetargi
Zapisz wyszukiwanieŹródło danych: Tenders Electronic Daily (TED) — przetargi powyżej progu w całej UE.
Wyszukiwanie obejmuje tytuł zamówienia, opis oraz nazwę zamawiającego.
29 ofert znaleziono
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROMETNIH ELABORATA SVJETLOSNE SIGNALIZACIJE U GRADU ZAGREBU
GRAD ZAGREBChorwacjaEngineering design servicesTermin za 30 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEChorwacjaSupervision of building workTermin za 12 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza
MEĐIMURSKA ŽUPANIJAChorwacjaSupervision of building workTermin za 9 dniOpublikowano 01 wrz 2026
Horvátország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUChorwacjaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermin za 5 dniOpublikowano 30 sie 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.ChorwacjaEngineering design servicesTermin za 15 dniOpublikowano 30 sie 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBChorwacjaSupervision of building workTermin za 16 dniOpublikowano 24 sie 2026
Horvátország – Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.ChorwacjaConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesTermin za 21 dniOpublikowano 24 sie 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.ChorwacjaEngineering design servicesTermin za 6 dniOpublikowano 19 sie 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeChorwacjaSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesTermin za 21 dniOpublikowano 18 sie 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduChorwacjaSupervision of building workTermin za 21 dniOpublikowano 18 sie 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaChorwacjaProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionTermin za 23 dniOpublikowano 18 sie 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJEChorwacjaProject and design preparation, estimation of costsTermin za 13 dniOpublikowano 18 sie 2026
Horvátország – Földmérési szolgáltatások – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVAChorwacjaSurveying servicesTermin za 16 dniOpublikowano 18 sie 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBChorwacjaEngineering design servicesBrak terminuOpublikowano 16 sie 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.ChorwacjaEngineering design servicesTermin za 13 dniOpublikowano 16 sie 2026
Horvátország – Laboratóriumi szolgáltatások – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuChorwacjaLaboratory servicesTermin za 16 dniOpublikowano 13 sie 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecChorwacjaEngineering design servicesTermin za 8 dniOpublikowano 11 sie 2026
Horvátország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.ChorwacjaArchitectural, engineering and planning servicesTermin za 15 dniOpublikowano 11 sie 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKChorwacjaSupervision of building workTermin za 7 dniOpublikowano 10 sie 2026
Horvátország – Építészeti tervpályázatok szervezése – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEChorwacjaOrganisation of architectural design contestsTermin za 20 dniOpublikowano 10 sie 2026