Voltar para a pesquisa
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKEslovêniaPublicado em 31 de ago. de 2026
7 dias restantesDescrição
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Códigos CPV
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Documentos e envio
Resumo da IA
Faça login para um resumo da IAContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.EslovêniaWeed-killing servicesPrazo em 3 diasPublicado em 23 de ago. de 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOEslovêniaPlanting and maintenance services of green areasPrazo em 23 diasPublicado em 18 de ago. de 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeEslovêniaWeed-clearance servicesPrazo em 13 diasPublicado em 13 de ago. de 2026
Lengyelország – Favágási szolgáltatások – Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo BrodnicaPolôniaTree-cutting servicesForestry servicesServices incidental to loggingPrazo em 30 diasPublicado em 31 de ago. de 2026