Voltar para a pesquisa
Esta licitação expirou.
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ ARTYKUŁÓW I WYROBÓW MEDYCZNYCH
31 Wojskowy Oddział GospodarczyPolôniaPublicado em 08 de jun. de 2026
Prazo expiradoDescrição
Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa materiałów medycznych wielorazowego i jednorazowego użytku oraz artykułów i wyrobów medycznych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz cenowy.
Códigos CPV
Medical consumables
Documentos e envio
Resumo da IA
Faça login para um resumo da IAContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa wyrobów medycznych (ekspandery, endoprotezy)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowiePolôniaMedical consumablesPrazo em 31 diasPublicado em 03 de set. de 2026
Lengyelország – Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICYPolôniaAntiseptics and disinfectantsHand care productsPrazo em 6 diasPublicado em 03 de set. de 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup systemu robotycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w BełchatowiePolôniaMedical equipmentsOperating theatre devices and instrumentsSterilisation, disinfection and hygiene devicesPrazo em 13 diasPublicado em 03 de set. de 2026
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolôniaDiagnostic kitsAnalysersPrazo em 10 diasPublicado em 03 de set. de 2026