Bulgária – Építésfelügyeleti szolgáltatások – „Извършване на консултантски услуги за оценяване съответствието на инвестиционните проекти и упражняване на строителен надзор по единадесет обособени позиции”
Descrição
Настоящата обществена поръчка е свързана с осъществяването на консултантска дейност за оценяване на съответствието на инвестиционните проекти и упражняване на строителен надзор, съгласно разпоредбите на Закона за устройство на територията (ЗУТ) и нормативните документи по неговото приложение.Обществената поръчка е разделена на единадесет обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обновяване и модернизация на ДГ „Щастливо детство“, находяща се в ПИ 87374.547.13 по ККарта на гр. Ямбол и сгради с идентификатори 87374.547.13.1 и 87374.547.13.2, с административен адрес – ул. „Диана“ № 63“ Обособена позиция № 2: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обновяване на ОУ „П.Р. Славейков“, сграда с идентификатор 87374.531.251.1 по ККарта на гр. Ямбол, с административен адрес - ул. „Янко Сакъзов” № 8” Обособена позиция № 3: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за „Обновяване и модернизация на ДГ „Червената шапчица“, находяща се в ПИ 87374.544.19 по ККарта на гр. Ямбол, УПИ I, административен адрес - ул. „Милин камък“ № 9“ Обособена позиция № 4: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг - проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Обновяване на Детска ясла „Щурче“, сгради с идентификатори 87374.553.211.1, 87374.553.211.2 и 87374.553.211.3 по ККарта, с административен адрес - ул. „Захари Величков“ № 25“ Обособена позиция № 5: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг - проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Обновяване на Детска градина „Пролет“ – Сграда 1 и сграда 2, сгради с идентификатори 87374.523.400.1 и 87374.523.401.1 по ККарта на гр. Ямбол, с административен адрес - ул. „Чая” № 2“ Обособена позиция № 6: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Обновяване на СУ „Пиер дьо Кубертен“, сгради с идентификатори 87374.555.36.1 и 87374.555.36.2 по ККарта на гр. Ямбол, административен адрес – ул. „Атанас Кожухаров“ № 1“ Обособена позиция № 7: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за „Обновяване и модернизация на Детска градина "Валентина" гр. Ямбол“ с адрес: гр. Ямбол, ул. „Българка“ №18 за изпълнение на проектно предложение BG16FFPR003-2.004-004 „Инвестиции в качествено образование, здравословен начин на живот и чиста околна среда в област Ямбол“ по програма „Развитие на регионите“ 2021-2027 г. Обособена позиция № 8: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг - проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Модернизация на ОУ „Любен Каравелов, гр. Ямбол – Етапно строителство“ Обособена позиция № 9: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Благоустрояване на дворно пространство на ДГ "Биляна", ПИ с идентификатор 87374.548.45 по ККарта на гр. Ямбол – ул. „Граф Игнатиев“ № 48“ във връзка с изпълнението на проектно предложение BG16FFPR003-2.004-004 „Инвестиции в качествено образование, здравословен начин на живот и чиста околна среда в област Ямбол“ Обособена позиция № 10: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за „Обновяване на сгради с идентификатори 87374.556.269.2 и 87374.556.269.3 по ККарта на гр. Ямбол, с административен адрес - ул. „Жеко Андреев” №112“, /бивши сгради на НУ “Ради Иванов Колесов“/" Обособена позиция № 11: „Оценка на съответствието на проектна документация и упражняване на строителен надзор при изпълнение на „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Обновяване на ДГ „Пламъче“, сгради с идентификатори 87374.531.193.1, 87374.531.193.2, 87374.531.193.3, 87374.531.193.4 и 87374.531.193.5 по ККарта на гр. Ямбол, с административен адрес ул. „Черно море“ № 31" На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, Обособени позиции №№ 9-11 ще се възложат по реда на възлагане за индивидуалните им прогнозни стойности, т. е. по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП – чрез директно възлагане. ВАЖНО: За обособени позиции №№ 9-11 участниците не следва да подават оферти.
Códigos CPV
Documentos e envio
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Bulgária – Épületekkel kapcsolatos szolgáltatások – „Проектиране на нова климатична инсталация за Радарна зала на ТРЛК „Черни връх“
ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТППBulgáriaBuilding servicesPrazo em 32 diasPublicado em 02 de set. de 2026
Bulgária – Építésfelügyeleti szolgáltatások – СКЛЮЧВАНЕ НА РАМКОВО СПОРАЗУМЕНИЕ ЗА УПРАЖНЯВАНЕ НА СТРОИТЕЛЕН НАДЗОР ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА ЕЛЕМЕНТИ ОТ ТЕХНИЧЕСКАТА ИНФРАСТРУКТУРА В ОБЩИНА „МАРИЦА”, ОБЛАСТ ПЛОВДИВ“
ОБЩИНА МАРИЦАBulgáriaConstruction supervision servicesPrazo em 32 diasPublicado em 30 de ago. de 2026
Bulgária – Építészeti tervpályázatok szervezése – Открит архитектурен конкурс за идеен проект – „Преустройство и ревитализация на пешеходен подлез „Тримонциум“ и прилежаща градска територия", гр. Пловдив
ОБЩИНА ПЛОВДИВBulgáriaOrganisation of architectural design contestsPrazo em 48 diasPublicado em 30 de ago. de 2026
Bulgária – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Изработване на инвестиционни проекти по следните обособени позиции: ОП1: „Укрепване на участъци от ул. „Шести септември“ гр. Троян“ ОП2: „Изграждане на подпорна стена за укрепване на общински път в местност „Върбака“ с. Черни Осъм, общ. Троян“ ОП3: „Изграждане на плочест водосток на ул. „Първи май“ в с. Черни Осъм“ ОП4:„Възстановяване на общински път за махала Жеравица в с. Черни Осъм, общ. Троян
ОБЩИНА ТРОЯНBulgáriaEngineering design servicesPrazo em 25 diasPublicado em 30 de ago. de 2026