Bulgária – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Превоз на пътници по утвърдени междуселищни автобусни линии от общинската и областната транспортна схеми на община Брезово по обособени позиции
Descrição
Настоящата обществена поръчка е с предмет „Превоз на пътници по утвърдени междуселищни автобусни линии от общинската и областната транспортна схеми на община Брезово по обособени позиции“ и е разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1 – „Общинска транспортна схема по следните маршрути: гр. Брезово – с. Сърнегор; гр. Брезово – с. Свежен; гр. Брезово – с. Отец Кирилово; гр. Брезово – с. Тюркмен“ – 55 220 евро без ДДС; Обособена позиция №2 – Областна транспортна схема по следните маршрути: гр. Пловдив – Върбен; гр. Пловдив – Зелениково; гр. Пловдив – Сърнегор; гр. Пловдив – Свежен; гр. Пловдив – Златосел; гр. Пловдив – Чоба; гр. Карлово – Свежен – 66 810 евро без ДДС; Обособена позиция №3 - Областна транспортна схема по следния маршрут: гр. Пловдив – Тюркмен – 2970 евро без ДДС.
Códigos CPV
Documentos e envio
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Bulgária – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – „Специализиран превоз на деца за учебната 2026/2027 година по утвърдени маршрутни разписания“
ОБЩИНА РАДНЕВОBulgáriaSpecial-purpose road passenger-transport servicesPrazo em 20 diasPublicado em 20 de ago. de 2026
Bulgária – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Услуги по специализиран превоз на ученици с автобусен транспорт за училища в гр. Шумен по утвърдени маршрути за учебната 2026 - 2027 година
ОБЩИНА ШУМЕНBulgáriaSpecial-purpose road passenger-transport servicesPrazo em 17 diasPublicado em 19 de ago. de 2026
Bulgária – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – “ИЗВЪРШВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕН ПРЕВОЗ НА ПЪТНИЦИ ПО АВТОБУСНИ ЛИНИИ ОТ ОБЩИНСКА И ОБЛАСТНА ТРАНСПОРТНИ СХЕМИ, СЪГЛАСНО МАРШРУТНИ РАЗПИСАНИЯ”
ОБЩИНА ДЖЕБЕЛBulgáriaPublic road transport servicesPrazo em 16 diasPublicado em 17 de ago. de 2026
Bulgária – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – „Обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдената Общинска транспортна схема: 1. Автобусна линия № 2 – Силистра – Айдемир, кв. „Татарица“; 2. Автобусна линия № 3 – Аврора – ДАП /с връзка за Айдемир/“
ОБЩИНА СИЛИСТРАBulgáriaPublic road transport servicesPrazo em 20 diasPublicado em 17 de ago. de 2026