Magyarország – Sterilizáló-, fertőtlenítő- és egészségügyi eszközök – Fertőtlenítőszerek és tisztítószerek beszerzése 6r
Descrição
Adásvételi szerződés fertőtlenítőszerek és tisztítószerek beszerzésére a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, a Mosonmagyaróvári Karolina Kórház-Rendelőintézet, a Kapuvári Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet és a Csornai Margit Kórház részére, 24 hónap időtartamra. 1. rész: Felület-és eszközfertőtlenítők 2. rész: Személyi higiénia 3. rész: Nyálkahártya-fertőtlenítők 4. rész: Gépi szerek I. 5. rész: Gépi szerek II. 6. rész: Tisztítószerek Ajánlatkérő jogosult a szerződésben rögzített termékek teljes értékétől/ mennyiségétől +20%-ban eltérni a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalom vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása Ajánlattevő feladata. Az egyenértékű terméknek a műszaki leírásban megadott paraméterekkel legalább azonos, vagy jobb műszaki tulajdonsággal kell rendelkeznie. Az egyenértékűségnek a teljesítmény, az érzékenység, a műszaki paraméterek és egyéb előírások tekintetében is fenn kell állnia. A részletes specifikációt és követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Códigos CPV
Documentos e envio
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Magyarország – Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz – Kontrasztanyagok beszerzése
Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató KórházHungriaX-ray contrast mediaDiagnostics and radiodiagnostic devices and suppliesPrazo em 35 diasPublicado em 02 de set. de 2026
Magyarország – Sebészeti implantátumok – Traumatológiai implantátumok beszerzése 24 hónapra
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-RendelőintézetHungriaSurgical implantsPrazo em 29 diasPublicado em 02 de set. de 2026
Magyarország – Sebészeti varróanyagok – Sebészeti varróanyagok és vérzéscsillapítók / 2026
Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató KórházHungriaMaterial for surgical suturesAbsorbable haemostaticsPrazo em 29 diasPublicado em 01 de set. de 2026
Magyarország – Orvosi felszerelések – Orvostechnikai eszközök beszerzése
Mezőkovácsháza Város ÖnkormányzataHungriaMedical equipmentsX-ray devicesUltrasonic unitPrazo em 11 diasPublicado em 01 de set. de 2026