Bulgária – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – „Доставка на хранителни продукти по проект „Топъл обяд в община Иваново“ по обособени позиции
Descrição
Предметът на поръчката обхваща доставка на хранителни продукти по проект „Топъл обяд в община Иваново" по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс. Поръчката е обособена в четири обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка на месни, млечни продукти и яйца“; Обособена позиция № 2: „Доставка на плодове и зеленчуци и преработени плодове и зеленчуци“; Обособена позиция № 3: „Доставка на тестени изделия и варива, захарни изделия, подправки и други продукти“; Обособена позиция № 4: „Доставка на хляб“. Видовете хранителни продукти, които ще се доставят по настоящата обществена поръчка, са определени в техническата спецификация към документацията за участие на поръчката по обособени позиции. Хранителните продукти следва да се доставят съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата документация. Посочените количества продукти в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хранителни продукти или да не се доставя до размера на посоченото. В съответствие с възможността по чл. 104, ал. 2 от ЗОП при провеждане на настоящата процедура оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще бъде направена преди разглеждане на документите за съответствие с изискванията към личното състояние и с критериите за подбор.
Códigos CPV
Documentos e envio
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Bulgária – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – “ДОСТАВКА НА ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ, ДОМАШЕН СОЦИАЛЕН ПАТРОНАЖ, ПРОЕКТ „ТОПЪЛ ОБЯД“ И ЦНСТ- та НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БОЙНИЦА ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ“
ОБЩИНА БОЙНИЦАBulgáriaFood, beverages, tobacco and related productsAnimal products, meat and meat productsDairy productsPrazo em 28 diasPublicado em 27 de ago. de 2026
Bulgária – Különféle élelmiszertermékek – „Доставки на хранителни продукти за нуждите на ДГ „Космонавт“ – гр. Пловдив, по обособени позиции“
ДЕТСКА ГРАДИНА "КОСМОНАВТ"BulgáriaMiscellaneous food productsVegetables, fruits and nutsFruit, vegetables and related productsPrazo em 25 diasPublicado em 26 de ago. de 2026
Bulgária – Különféle élelmiszertermékek – „Доставка на пакетирани храни, сладкарски и солени изделия, освежаващи и тонизиращи напитки за участниците в обработката на протоколите на СИК и приемо-предаването на книжа и материали от СИК на 23-та, 24-та и 25-та РИК от изборите за президент и вицепрезидент на Република България октомври/ноември 2026 г.
СТОЛИЧНА ОБЩИНАBulgáriaMiscellaneous food productsPrazo em 24 diasPublicado em 25 de ago. de 2026
Bulgária – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – „Доставка на хранителни продукти за нуждите на „СБР- ВИТА” ЕООД – клон Поморие по обособени позиции”
"СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ - ВИТА" ЕООДBulgáriaFood, beverages, tobacco and related productsVegetables, fruits and nutsGrain mill products, starches and starch productsPrazo em 24 diasPublicado em 25 de ago. de 2026