Voltar para a pesquisa
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGréciaPublicado em 30 de ago. de 2026
35 dias restantesDescrição
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
Códigos CPV
Specialist vehiclesCrane and dumper trucks
Documentos e envio
Resumo da IA
Faça login para um resumo da IAContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Concursos relacionados
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣGréciaAmbulancesPrazo em 36 diasPublicado em 30 de ago. de 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGréciaPolice patrol boatsPrazo em 36 diasPublicado em 30 de ago. de 2026
Görögország – Darus teherautók és dömperek – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝGréciaCrane and dumper trucksPrazo em 38 diasPublicado em 27 de ago. de 2026
Görögország – Hulladéktömörítő járművek – «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣGréciaRefuse-compaction vehiclesPrazo em 35 diasPublicado em 27 de ago. de 2026