Pesquisar licitações
Salvar pesquisaFonte de dados: Tenders Electronic Daily (TED) — licitações acima do limiar na UE.
A pesquisa abrange o título, a descrição e o nome da entidade adjudicante.
32 licitações encontrado
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 29 diasPublicado em 30 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 28 diasPublicado em 18 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 28 diasPublicado em 18 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 21 diasPublicado em 17 de ago. de 2026
Görögország – Nem menetrendszerű légi szállítás – Διακήρυξη 13/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝGréciaNon-scheduled air transport servicesPrazo em 27 diasPublicado em 17 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 20 diasPublicado em 17 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κρήτης με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 16 diasPublicado em 16 de ago. de 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ): Ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών μεταφοράς μαθητών δημοσίων σχολείων χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε Κέρκυρας για τα σχολικά έτη 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029 άνω των ορίων
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGréciaSpecial-purpose road passenger-transport servicesNenhum prazo final dadoPublicado em 16 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Πελοποννήσου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 19 diasPublicado em 16 de ago. de 2026
Görögország – Ipari járművek kölcsönzése vezetővel – Μίσθωση μηχανημάτων έργου και μεταφορικών μέσων, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝGréciaHire of industrial vehicles with driverHire of buses and coaches with driverSnow-clearing servicesPrazo em 20 diasPublicado em 13 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Αττικής με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 22 diasPublicado em 10 de ago. de 2026
Görögország – Légi és kapcsolódó szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Χαλαζικής Προστασίας με Εναέρια μέσα
ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (ΕΛ.Γ.Α.)GréciaAerial and related servicesAeroplanesPrazo em 7 diasPublicado em 06 de ago. de 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς επαναληπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακών γραμμών με σύναψη σύμβασης ή συμβάσεων ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου 2025-2029
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGréciaWater transport servicesNenhum prazo final dadoPublicado em 04 de ago. de 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Μεταφορά μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29
Περιφέρεια ΘεσσαλίαςGréciaSpecial-purpose road passenger-transport servicesPrazo em 1.247 diasPublicado em 03 de ago. de 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥGréciaSpecial-purpose road passenger-transport servicesPrazo em 5 diasPublicado em 02 de ago. de 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGréciaPublic road transport servicesPrazo em 5 diasPublicado em 30 de jul. de 2026
Görögország – Légi szállítás – 04/2026
ΑΡΧΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGréciaAir transport servicesPrazo em 2 diasPublicado em 06 de jul. de 2026
Görögország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2026-2027, 2027-2028 ΚΑΙ 2028-2029 ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2029-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝGréciaSpecial-purpose road passenger-transport servicesNenhum prazo final dadoPublicado em 28 de jun. de 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς 2ου αρχικού θερινού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση των δρομολογιακών γραμμών «ΛΑΥΡΙΟ – ΜΕΣΤΑ ΧΙΟΥ και επιστροφή» και «ΣΥΜΗ – ΡΟΔΟΣ και επιστροφή» με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας δρομολογιακής περιόδου 2025-2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGréciaWater transport servicesNenhum prazo final dadoPublicado em 18 de jun. de 2026
Görögország – Vízi szállítási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού δημόσιου διεθνούς αρχικού μειοδοτικού διαγωνισμού για την εξυπηρέτηση δρομολογιακής γραμμής με σύναψη σύμβασης ανάθεσης δημόσιας υπηρεσίας περιόδου από 01/11/2025 έως 31/10/2028
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣGréciaWater transport servicesNenhum prazo final dadoPublicado em 10 de jun. de 2026