Franţa – Mobilier medical – ACQUISITION, LOCATION, ET MAINTENANCE D’EQUIPEMENTS D’HOSPITALISATION ET D’AIDE AU BRANCARDAGE
Descriere
Achiziție, locație și întreținere de echipamente de hospitalizare și de ajutor la transportul pacienților
**I.1) Denumirea autorității contractante**
Comisiei Europene
**I.2) Adresa postala**
Rue de la Loi, 200
B-1049 Bruxelles
**I.4) Adresa de contact**
Oficiul de Public Procurement
**I.5) Adresa de contact**
Adresa de contact electronică
**II.1.1) Denumirea proiectului**
Acquisitions, location and maintenance of hospitalisation and patient transport equipment
**II.1.2) Referința proiectului**
2023/CE/00001
**II.1.3) Codul NUTS**
BE100
**II.1.4) Codul CPV principal**
33120000
**II.1.5) Codul CPV secundar**
33125000
**II.1.6) Codul CPV secundar**
33129000
**II.1.7) Codul CPV secundar**
42911110
**II.1.8) Codul CPV secundar**
42911120
**II.1.9) Codul CPV secundar**
42911130
**II.2.1) Descrierea proiectului**
Acest contract se referă la achiziția, locația și întreținerea de echipamente de hospitalizare și de ajutor la transportul pacienților, inclusiv:
- paturi de spital
- scaune de spital
- scaune de rotă
- scaune de rotă cu motor
- scaune de rotă cu motor electric
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară suplimentară
- scaune de rotă cu motor electric cu baterie recarabilă și cu baterie de rezervă și cu baterie de rezervă suplimentară și cu baterie de rezervă suplimentară suplimentară și cu baterie de rezervă
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFranțaSpectroscopy devicesTermen limită în 3 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFranțaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesTermen limită în 52 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranțaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesTermen limită în 34 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranțaPharmaceutical productsMedical consumablesTermen limită în 31 zilePublicat pe 02 sept. 2026