Irlanda – Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul – T.027.2026 Request for Tender to establish Dynamic Panels for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for An Garda Síochána
Descriere
În rezumat, Autoritatea Contractantă va stabili Acorduri de Panou Dinamice pentru furnizarea de închiriere de locații, și închiriere de locații cu servicii de catering pentru membrii Garda în serviciu la evenimente din întreaga țară. Scopul serviciilor necesare va varia de la închirierea de locații standalone la închirierea de locații cu servicii de catering pe loc. Serviciile de catering vor include furnizarea de mese calde (mic dejun, prânz și cină) și, sau pachete de mese (Pachet de Mic Dejun Perisabil, Pachet de Gătit Perisabil, Pachet de Masă Principală Perisabilă, și Pachet de Snack Ambient) care vor fi distribuite membrilor Garda în serviciu. Specificațiile tehnice pentru servicii sunt prezentate în Apendicele 1 al Documentului RFT. Acordul de Panou va fi împărțit în două (2) loturi; Lotul 1 Închiriere de Locații și Lotul 2 Închiriere de Locații cu Servicii de Catering; Fiecare Lot va rezulta într-un acord de panou dinamic separat.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIrlandaHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsFără termen limităPublicat pe 02 sept. 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IrlandaCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesTermen limită în 27 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilIrlandaCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsTermen limită în 25 zilePublicat pe 01 sept. 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcIrlandaHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesTermen limită în 9 zilePublicat pe 16 aug. 2026