Irlanda – Servicii de învăţământ şi formare profesională – LI3747C Request to Participate in a Panel for the Provision of eBooks to the Education and Training Boards (ETBs) network of schools and centres
Descriere
ETBs lansează un Cerere de Participare la un Panou pentru Furnizarea de eBooks către rețeaua de școli și centre a ETBs. ETBs sunt autorități statutare care au responsabilitatea pentru educație și formare, munca cu tinerii și o gamă de alte funcții. Foarte cunoscute sub numele de Comitetele de Educație Vocational (VECs), ETBs gestionează și operează școli de nivel secundar, colegii de educație și formare, școli naționale multi-confesionale comunitare și o gamă de centre de educație și formare pentru adulți, furnizând programe de educație și formare. Există 16 Consilii de Educație și Formare, care gestionează și operează peste 700 de site-uri de educație și formare, inclusiv: • 260+ școli de nivel secundar (lista școlilor și centrului poate fi găsită la http://www.etbi.ie/) • 450 de centre de educație și formare aproximativ • 19 Centre de Formare • 27 Școli Naționale Comunitare Școlile ETB vor consulta membrii panoului și vor alege cel/cei mai potriviți membri bazându-se pe următoarele criterii: 1. Potrivirea propusului eBook la programul de învățământ. 2. Servicii de Asistență și Sprijin pentru Clienti 3. Capacitatea de furnizare/transfer în cantități mari de copii soft ale cărților pe dispozitivele studenților 4. Costul final Calificarea pentru un panou nu constituie o atribuire de contract, nici nu indică faptul că va fi atribuit vreun contract.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermen limită în 8 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTermen limită în 26 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTermen limită în 21 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermen limită în 23 zilePublicat pe 24 aug. 2026