Înapoi la căutare
Franţa – Lucrări de construcţii de parcări cu etaje – Autoroute A48 - Marché de conception-réalisation d'un parking silo et d'un bâtiment de services
AREA.FranțaPublicat pe 19 apr. 2026
Nu este dată deadlineDescriere
Această consultare se referă la contractul de proiectare-execuție privind proiectarea și execuția unui parcare silo și a unei clădiri de servicii pe autostrada A48.
Coduri CPV
Car park building construction workArchitectural services for buildingsBuilding fittingsBuilding internal fittingsBuilding construction workConstruction work for commercial buildings, warehouses and industrial buildings, buildings relating to transport
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FranțaMotorway construction worksTermen limită în 28 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFranțaConstruction workTermen limită în 14 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFranțaRefurbishment workTermen limită în 25 zilePublicat pe 02 sept. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFranțaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workTermen limită în 39 zilePublicat pe 02 sept. 2026