Înapoi la căutare
Italia – Nave de pescuit, de intervenţie şi alte nave speciale – PROCEDURA APERTA, PER LA FORNITURA DI N. 87 MOTO D’ACQUA COMPLETE DI ATTREZZATURA PER IL SALVAMENTO, DOTAZIONI, CARRELLO STRADALE E CARRELLO PER VARO/ALAGGIO PER IL POTENZIAMENTO DEL SISTEMA INTEGRAT
Regione Autonoma della SardegnaItaliaPublicat pe 20 iul. 2026
10 zile rămaseDescriere
Procedură deschisă, în conformitate cu art. 71 al D.Lgs. 36/2023, pentru furnizarea de 87 de motoveapă complete cu echipament de salvare, dotări, carocă de transport și carocă de varare/alagare pentru consolidarea sistemului integrat de salvamant balnear.
Coduri CPV
Fishing, emergency and other special vessels
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItaliaRailway equipmentTermen limită în 44 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItaliaRefuse-compaction vehiclesTermen limită în 37 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItaliaPublic-service busesTermen limită în 20 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItaliaPublic-service busesTermen limită în 12 zilePublicat pe 02 sept. 2026