Franţa – Închiriere de camioane cu şofer – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Descriere
- O parte din prestări este atribuită printr-un contract obișnuit și este remunerată printr-un preț global și forfeciar. Aceasta se referă la prestările definite la du CCTP;
- Cealaltă parte este atribuită printr-un acord-cadre cu maxim în aplicarea articolelor L. 2125-1 1°, R. 2162-1 la R. 2162-6, R. 2162-13 și R. 2162-14 din Codul de comandă publică și este remunerată prin prețuri unitare. Aceasta se referă la prestări definite la articolele 7.4 din CCTP, și va da loc la emisia de ordine de comandă. Sumele estimative indicate la RC sunt indicative și includ toate perioadele de reînnoire.
Principalele caracteristici ale serviciului de restaurare reprezintă:
- 16 500 de mese de livrat pe 88 de siteuri în orașul Montpellier, luni, marți, joi și vineri, în perioada școlară.
- 2 500 de mese de livrat pe 42 de siteuri în orașul Montpellier, miercuri și zilele de vacanță școlară.
Prestarea include livrarea în respectarea normelor de igienă și de securitate, precum și verificarea cantității și calității (relevări de temperatură, în special) a produselor livrate.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFranțaRoad transport servicesFără termen limităPublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FranțaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesTermen limită în 33 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FranțaRoad transport servicesTermen limită în 31 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranțaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentTermen limită în 56 zilePublicat pe 02 sept. 2026