Înapoi la căutare
Această licitație a expirat.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 05/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaPublicat pe 27 mai 2026
Deadline trecutDescriere
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών των Μονάδων και των Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της XII Μ/Κ ΜΠ, πλην αυτών που υποστηρίζονται από το ΚΕΜΣ Διδυμοτείχου και της ΤΔ 41 Μ/Κ ΣΠ
Coduri CPV
MeatPoultryVealPorkLamb and muttonChickensTurkeysBovine meat
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGreciaHospital mealsTermen limită în 55 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGreciaPrepared mealsTermen limită în 35 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaMeatChickensTurkeysTermen limită în 35 zilePublicat pe 03 sept. 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGreciaSchool mealsTermen limită în 39 zilePublicat pe 02 sept. 2026