Italia – Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Descriere
Procedură deschisă telematică, în 4 lote, conform articolului 71, alin. 2 din D.Lgs 36/2023, pentru furnizarea, instalarea, punerea în funcțiune a tehnologiilor necesare compartimentelor operatorilor, pavilionului central și aripii vestice ale Aziendei Ospedaliere Universitare di Parma, cu posibilitatea de aderare din partea Aziendei USL di Parma și cedarea concomitentă, la titlu de vânzare, a tehnologiilor uzate referitoare la lotele 1 și 3, actual instalate la AOUPR (Finanțare Fondazione Cariparma lotele 1, 2, 3 și pentru lotul 4 Finanțare fonduri aziendale) CUP F9912600331007 Valoare totală furnizare € 1.842.474,00 peste TVA 22%, astfel împărțită: Lot 1_Baza licitației € 840.000,00, peste TVA 22% Lot 2_Baza licitației € 490.574,00, peste TVA 22% Lot 3_Baza licitației € 408.000,00, peste TVA 22% Lot 4_Baza licitației € 103.900,00, peste TVA 22%
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItaliaMiscellaneous medical devices and productsTermen limită în 35 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItaliaLaboratory reagentsTermen limită în 48 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliaDiagnostic devicesTechnical support servicesTermen limită în 50 zilePublicat pe 31 aug. 2026
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItaliaOsteosynthesis devicesTermen limită în 31 zilePublicat pe 30 aug. 2026