Irlanda – Servicii de învăţământ şi formare profesională – 2024/37 - Readvertisement Year 3 of Panel for suitable Service Providers for the provision of Environmental and Energy Management Training Courses and Demonstration in 2 Lots
Descriere
LMETB a stabilit un panou din care va sursa furnizori de servicii calificați pentru a livra programe de formare, din care furnizorii de servicii pot fi selectați pentru a participa la o mini-concurență pentru adjudecarea contractului pentru proiectarea, demonstrarea, dezvoltarea, personalizarea, acreditare și livrarea de programe de formare atunci când apar nevoile specifice. LMETB anunță toate programele, cursurile, cursurile identificate și gestionate anterior. Această competiție publică de achiziții va fi împărțită în Lote, așa cum este descris în documentele de licitație. Candidatii pot aplica pentru unul sau mai multe Lote. Nu există restricții la numărul de Lote pentru care puteți aplica, cu condiția să îndepliniți criteriile de adjudecare. Panoul a fost stabilit la 12 iulie 2024 și va funcționa timp de 3 ani până la 11 iulie 2027. Cererile vor fi acceptate prin email la [email protected] cu următoarea subiect: Aplicare pentru Membru al Panoului pentru furnizarea de Cursuri de Formare în Managementul Mediului și al Energiei și Demonstrații în 2 Lote.
Coduri CPV
Documente și transmitere
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Írország – Felsőoktatási szolgáltatások – PIF 308/26 Single Operator Framework Concession for Academic Gowning Services for Atlantic Technological University
Atlantic Technological UniversityIrlandaHigher education servicesSpecial clothing and accessoriesSpecial clothingTermen limită în 25 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – CFT to establish a single suppler Framework Agreement For the Provision of a Masters in Software Design with Artificial Intelligence
Technology Ireland ICT SkillnetIrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermen limită în 7 zilePublicat pe 26 aug. 2026
Írország – Egyetemi szintű felnőttoktatási szolgáltatások – RFT for the Provision of a Single Academic Partner for Officer Education Pathways Courses
Irish Defence Forces_1144IrlandaAdult-education services at university levelManagement training servicesPersonal development training servicesTermen limită în 20 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Írország – Oktatási és képzési szolgáltatások – Call for Tender (CFT) for The Provision of Contracted Training Services for Cork Education and Training Board (Cork ETB) in Seven (7) Lots
Cork Education and Training BoardIrlandaEducation and training servicesHigher education servicesAdult and other education servicesTermen limită în 22 zilePublicat pe 24 aug. 2026