Înapoi la căutare
Italia – Servicii de reparare şi de întreţinere a aparatelor de măsurare, de testare şi de control – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIItaliaPublicat pe 16 iul. 2026
18 zile rămaseDescriere
Obiectul licitației este constituit de serviciul de întreținere și etalonare a echipamentelor tehnice științifice ale structurilor de Cercetare Inail, cu modalitate global service și full risk, prezente la centrele individualizate la articolul 1 al Capiolului de licitație.
Coduri CPV
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAItaliaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsTermen limită în 49 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.ItaliaMiscellaneous repair and maintenance servicesTermen limită în 31 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.ItaliaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesTermen limită în 36 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti MilanesiItaliaRepair and maintenance services of rolling stockTermen limită în 36 zilePublicat pe 30 aug. 2026