Înapoi la căutare
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GreciaPublicat pe 31 aug. 2026
44 zile rămaseDescriere
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΓΙΑ ΤA XΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2026
Coduri CPV
Coupons
Documente și transmitere
Rezumat AI
Conectează-te pentru un rezumat AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Achiziții similare
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GreciaComputer equipment and suppliesComputer-related servicesTermen limită în 17 zilePublicat pe 30 aug. 2026
Görögország – Asztali számítógépek – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΚΚΟ»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGreciaDesktop computerHeadphonesPhotocopiersTermen limită în 29 zilePublicat pe 27 aug. 2026
Görögország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Διακήρυξη 29/2026
ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣGreciaOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesPhotocopying servicesTermen limită în 27 zilePublicat pe 24 aug. 2026
Görögország – Lézernyomtató-, lézerfaxkazetta – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGreciaToner for laser printers/fax machinesInk cartridgesPrinter ribbonsTermen limită în 22 zilePublicat pe 24 aug. 2026